Şimdi Ara

Caner Erkin vs Vitor vasıfsızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması öncesi Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın futbolcularımızla yaptığı maç toplantısında 18 kişilik kadroda yer alan Caner Erkin, toplantı sonrası Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’ya karşı spor ahlakına aykırı ve seviyesizce bir davranış içinde bulunmuştur.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından Caner Erkin maçın 18 kişilik kadrosundan çıkartılmıştır.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile ilgili kararı, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu verecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• #canerarkandayız

• Beşiktaş'a gelir umarım.

• Van persie hocaya otur yerine derken spor ahlakindan bahsetmemislerdi hiç, güçleri turk oyuncuya yetiyor işte. Bu arada bu olay besiktasta olsa hani besiktaslilik duruşu derlerdi ama onlarda hakli ne de olsa sarışın duruşu yok.

• Daha önce Alex'i yedirenler şimdi de Caner'i yedirsin. Böyle böyle kaç şampiyonluk kaç oyuncu kaybedeceğiz acaba ?

Alex'i küstür, Rvpyi küstür, Caner'i küstür.

7-10 milyon arası edecek adam şimdi bedavaya gitsin. Hem oyuncudan para kazanmayalım, hem Souza gibi heriflere 8er milyon verelim. Bizde kurumsallaşma bu kadar işte.

• aygıt kocamani savunanlar şimdi pereiraya laf etmesin. alexle canerin olayı aynı.

• Vitor için Caner'i harcayacaklarsa yazıklar olsun.

• Caner'i oldum olası sevmem zaten, hiç te şaşırmadım bu duruma. Hocayı zaten istemiyoruz ama takıma hiçbiri katkısı olmayan bir oyuncu bir de artistlik peşinde, benim düşüncem sene sonunda sözleşme yenilememek için kendisine bahane arıyor. Tabi onu bu performansla kim almak ister orası da ayrı.
  • En çok da bonservissiz yollamak koyar herhalde.
    Düşünsene elinde çok iyi oynayan bir bek var ve bedavaya gidiyor.
    Hele bi de gittiği takım Beşiktaş olursa
  • Caner'in yerinde olsam yumruk manyağı yapmıştır portekizliyi.
  • Abi herkesi yediler gözünüzü sevim canerin arkasında duralım bu sefer

• Hala Caneri savunuyorsunuz ya artık size bişey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackStocking

Hala Caneri savunuyorsunuz ya artık size bişey demiyorum.

Vitor ne yapsa suçlu çünkü taraftarın gözümde

• Caner kabak tadı verdi,
  • Adam İnterle anlasmis bakmış 11de de yok hocaya şekil yapıp çekip gitmiş.Sanki adam babasının hayrina oynuyor da Canere sahip cikiyorsunuz. Parasını alıyor işini de yapmıyor hep tavır hep trip. Hadi bütün bunları geçtim Hasan Aliye yaptiğı ayıp.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.