Şimdi Ara

Canakkale gezisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bizler Honda City kullanıcılarıyız. Honda kullanıcısı olarak sizlerinde bilgisi olsun istedim.

21-22 Nisan tarihleri arasında Cumartesi yola cıkarak Cumartesi gunu Canakkalede konaklama 22 Nisan Pazar gunu izmir'e geri donus seklinde tarihi mekanlar, sehitlik ziyareti olarak Canakkale'ye gezi duzenlemek istiyoruz. City kullanıcısı olarak 5-6 arkadas simdiden OK dediler.
    O gune kadar sizleride aramızda gormek icin planlamanızı yapmanız icin haber vermek istedim.
    Eger katılırsanız cok sevinecegiz.
    Honda kullanıcıları olarak hareket etmis olacagız. Katılımın yeteri kadar olması durumunda Izmir Terakki servis ve Honda Turkiye ile gorusup onlarında katılımını saglamayı dusunuyorum. En azından servis aracları ile bize destek verirlerse kendileri acısındanda reklam olacaktır.

Tarihi ve anlamlı yerlere yapacagımız gezide siz sevgili Honda kullanıcısı arkadaslarımızıda gormek isteriz. City formundan(http://forum.donanimhaber.com/m_4938361/mpage_83/key_/tm.htm) yada PA den bana ulaca bileceginiz gibi ahmetalp71@gmail.com adresimden de ulasabilirsiniz.

Saygılar.

• Güzel bir organizasyon olacağını düşünüyorum, umarım fırsatım olur katılırım. Honda TR için de değerlendirilmesi gereken bir reklam imkanı
  • Bir kere de buraya yazayım: ben kesin geliyorum.
  • Bu topik e hic yazılan bir sey yok. one cekeyim istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.