Şimdi Ara

Çamaşır makinesi üzeri Derin dondurucu konur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
8.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada bahsettigim gibi, yaklaşık 3 senedir kullandığım bosch çamaşır makinem var. Midea marka 83 lt lik derin dondurucu aldım. Şimdilik yanına koydum ama kullanışlılık açısından, acaba çamaşır makinasının üzerine bu makinayı koysam sorun olurmu?

Not. Derin dondurucunun içi boş hali 35kg'muş

fikirler kabul edilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayba

Başlıktada bahsettigim gibi, yaklaşık 3 senedir kullandığım bosch çamaşır makinem var. Midea marka 83 lt lik derin dondurucu aldım. Şimdilik yanına koydum ama kullanışlılık açısından, acaba çamaşır makinasının üzerine bu makinayı koysam sorun olurmu?

fikirler kabul edilir?

Merhaba sorununuz teknik ekibimize iletilmiştir. En kısa sürede bu konu hakkında bilgi verici bir metin hazırlanıca ve size iletilecektir.
    Bu konu hakkında benzer bir makalemizi okumak isterseniz [ buraya ]bakmanızı tavsiye ederiz.

Saygılar
    Değişim Servis Beyaz Eşya Klima Ve Kombi Servisi İklimlendirme Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ.

• Dondurucunun sabit durması gerekmektedir. Yapmaya çalıştığınız komprasör açısından sorun çıkartabilir, sağlıklı bir çalışma için bu tarz beyaz eşyaları üst üste koymamak gerekmektedir.
    Çamaşır makinesi çalışırken yapmış olduğu titreşim dondurucunun komprasörünü aşırı sallayacağından pistonlara zarar verecektir. Diğer tüm soru ve sorunlarınız için midea yetkili servisi ve kartal bosch servisi teknisyenlerimize bana özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Saygılar
    Murat YILDIRIM
    Midea Yetkili Servisi - Kartal Bosch Servisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: servis_murat

Dondurucunun sabit durması gerekmektedir. Yapmaya çalıştığınız komprasör açısından sorun çıkartabilir, sağlıklı bir çalışma için bu tarz beyaz eşyaları üst üste koymamak gerekmektedir.
    Çamaşır makinesi çalışırken yapmış olduğu titreşim dondurucunun komprasörünü aşırı sallayacağından pistonlara zarar verecektir. Diğer tüm soru ve sorunlarınız için midea yetkili servisi ve kartal bosch servisi teknisyenlerimize bana özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Saygılar
    Murat YILDIRIM
    Midea Yetkili Servisi - Kartal Bosch Servisi

Midea yetkili servisi yazıyorsunuz, beyaz eşyamı, klimamı.

Ve kalitesiden bahsederseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayba

Başlıktada bahsettigim gibi, yaklaşık 3 senedir kullandığım bosch çamaşır makinem var. Midea marka 83 lt lik derin dondurucu aldım. Şimdilik yanına koydum ama kullanışlılık açısından, acaba çamaşır makinasının üzerine bu makinayı koysam sorun olurmu?

fikirler kabul edilir?

kompresörde lastik takozlar var da fanını titretebilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.