Şimdi Ara

Çamaşır Makinesi Tavsiye (1400-1500 lira civarı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çeyiz için çamaşır makinesi bakıyoruz 8 kiloluk.
    Baktığım makineler;

arçelik 8103 he
    Bosch WAK24210TR
    ELECTROLUX 1286 LEW(bunun servisini bayağı kötülemişler)

bu fiyat aralığında bunları bulabildim varsa sizin tavsiyeleriniz yardımcı olursanız sevinirim.

• MugGg M kullanıcısına yanıt
    en iyi tercih 1286lew diğerleri zaten yerli ve elektroluxun rakibi değil electrolux almazsanız benim tavsiyem linkte incelemesi yapılmış profilonun makinesini öneririm
    http://forum.donanimhaber.com/m_97850226/tm.htm
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Hocam 1286lew başlığına baktım insanlar bayağı sıkıntı çekmiş servis yüzünden. Profiloya baktım şimdi güzel bir f/p ürününe benziyor. Bosch hakkında düşünceniz nedir acaba?
  • F.p olarak bende 140dtr derim o olmaz derseniz Bosch WAT24460 tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon81 -- 23 Ocak 2015; 16:14:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch yada Siemens olabilir.
  • beyaz eşya ana firmalarına parça üreten bir firmada 13 yıl çalıştım 250'ye ykın marka biliyorum bunlardan size önereceğim sadece tek bir marka oda elektrolüxdür çünkü apayrıdır üretim süreceinden kalitesine kadar o kadar ayrıntılı kaliteli itinalı üretilirki başka hiçbir marka bu kadar değildir ben bunu bildiğim için buzdolabı ve çamaşır makinamı elektrolüx aldım. hatta buzdolabımı ilk açtıklarında hafif eziklik vardı anında elektrolüx yenisi ile değiştirdi ve elektrolüxden servis hakkında yardımcı olup olmadıkları hakkında geri bildirimde bulunmuşlardı alalı yaklaşık 5 yıl oldu maşallah çalışıyorlar gönlümüz isterki yerli markalarda bu kadar kaliteli yapılsın ama maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemajestik -- 23 Ocak 2015; 19:05:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.