Şimdi Ara

Çamaşır makinesi önerisi [>2000TL] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz çok güzel duruyor hayırlı olsun :) kurutma konusunda satıcı öyle dediyse doğrudur. Kışa doğru yeni seri çıkarsa alt serideki ısı pompalılar ucuzlayabilir. Makineniz tekrar hayırlı olsun :)

Yalnız ambalajın biraz haşatı çıkmış. Sağ altta bulunan pompa kapağıda biraz yamuk gibi duruyor. Bence ürünü dışardan iyice inceleyin. Özellikle paketin köşelerine bakın darbe almışsa belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 23 Temmuz 2014; 18:25:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch Siemens'in Alman üretimi çamaşırlarının ambalajları hep böyle.
    Dokunsan dağılıyor. Ama hasarlı çıkanını hiç görmedim, şans :)

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Siz diyorsanız doğrudur. da 3 ay önce komşumuza gelen was24765 in ambalajı dümdüzdü ondan söyledim birde fotoğrafta pompa kapağı yamuk duruyor. Sizce sorun çıkarırmı?

• Bizimkinin kutusu tertemiz duruyordu
  • @lazpanyol
    Teşekkür ederim. İlk fırsatta yüklerim. ;)

@K-E-N-A-N
    Teşekkür ederim. Konunun en başından beri, ilgi ve alakanızı eksik etmediniz. Sağ olun.

Ambalajını gördüğümde, daha lojistik görevlisi adresten ayrılmadan, hızlıca inceledim, darbe izi, ezik-yamuk-çatlak-kırık vb izler için paketi gözden geçirdim, ne mutlu ki böyle bir ize rastlamadım. Sadece ambalajı taşıyanların elleriyle sebep oldukları bir kaç yırtık mevcut naylon üzerinde. Pompa kapağını da siz dedikten sonra fark ettim, gittim kontrol ettim, hafif açıktı, bastırınca kapandı. Kısaca şimdilik sıkıntı görünmüyor. Umarım servis paketi açtığında ve kurulumu gerçekleştirdiğinden de bir problem ortaya çıkmaz.
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Benim gözüme çarpan ilk pompa kapağı oldu. Paketin sağ alt köşesinide hafif ezik görünce o tarafa doğru düşürmüşlerdir diye düşündüm. Fiziki olarak bir hasarı yoksa zaten büyük ihtimalle başka bir terslik çıkmaz tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın :)

• Hayırlısı olsun, bende ciddi bir araştırma yaparak aynı modelden aldım. Kurulum yapılıp, kullanmaya başladığınızda yorumlarınızı da iletirseniz sevinirim.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Tabi, seve seve paylaşırım.

Sizin yorumlarınız nedir makine ile ilgili veya varsa daha önce paylaşılmış bir yazınız, linkini verir misiniz, okumak isterim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Teşekkür ederim.

Tabi, seve seve paylaşırım.

Sizin yorumlarınız nedir makine ile ilgili veya varsa daha önce paylaşılmış bir yazınız, linkini verir misiniz, okumak isterim. :)

Henüz kullanmadım zaten önümde biraz süre var hemen kurulum yaptıramayacağım. Daha makine teslim edilmedi dahi :) Ben sadece forumlarda ve piyasada araştırma yapıp f/p olarak en iyi makinelerden birini almaya çalıştım ve aldığımı da düşünüyorum o yüzden kullanan kişilerden de yorum duymak faydalı olacaktır.
  • O zaman size de hayırlı olsun. Uzun ömürlü ve problemsiz kullanmanız dileğiyle.

Evet, yorumlardan ve kullanıcıların tecrübelerinden yola çıkarak, bu fiyat gamında, f/p 'si en yüksek ürün olarak adlandırabiliriz.
    Aslında Electrolux 'ün modeli de aklımı epey çelmişti, ancak özellikle Made in Germany olması / evde diğer beyaz eşya ve ocak gibi ürünleri yıllardır Bosch markalı kullanıyor olmamız / yakın zamanda bir yakınıma da Bosch çam.mak. almış olmamız ve kendisinin gayet memnun kalması / kendisine araştırma yaparken, Bosch'ta da çok fazla 765 modeli önerildiğini hatırlamam / gibi etkenler de beni direkt Siemens'in bu modeline yönlendirdi.

Siz nereden ve kaça mal ettiniz, paylaşabilir misiniz?

@sky__walker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 24 Temmuz 2014; 16:07:07 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_93680770/f_//tm.htm#95040616

Ben 3 ürün birlikte aldım, gittigidiyordan. Yukarıdaki konuda mal ettiğim fiyatı yazdım, gayet uyguna geldi.

@yaskoo_87
    Hayırlı olsun tekrardan. Güle güle kullanın ;)

Ben de GG'den yararlandım 10% indirim çeki + Bonus + Paracebe derken, çamaşır makinesi tam 1543 liraya mal oldu. Etrafımda uğrayabildiğim Siemens bayilerinde 2050 ve 2000 gibi rakamlarda son fiyat vermişlerdi bu model için. Nette ise en uygun kargo dahil 1800 liraya buldum ama o da peşin ödemede. Taksitli seçenekler ise 1900 liraları aşıyordu. Seçenekler arasında bir de forumumuzda aktif olan @SerdarÇtm adlı arkadaşın verdiği, peşin ve taksit seçeneği ile 1800 lira gibi son derece uygun fiyat da mevcuttu. Lakin GG çok daha iyi geldi. :)
  • Bende tamamen aynı fiyattan aldım. Piyasayı baya araştırdığım için gayet uyguna aldığımızı söyleyebilirim.

@yaskoo_87
    Kesinlikle. ;)
    hayırlı olsun
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Biraz önce eski makineyi çıkardık, yerini temizliyoruz, yarın servis gelecek kuruluma, yerini hazır etmeliyiz. :)
    eski makineniz ne idi

• bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    15-20 yıllık Arçelik (içinde siemens parçalar olanlardan)
    :)

Koydum kapı önüne, eskici gelip alacak.

İlk önce Arçeliki aradım, geri dönüşüme katkı amacıyla ücretsiz vermek istedim, lakin böyle bir uygulamaları/hizmetleri yokmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

15-20 yıllık Arçelik (içinde siemens parçalar olanlardan)
    :)

Koydum kapı önüne, eskici gelip alacak.

İlk önce Arçeliki aradım, geri dönüşüme katkı amacıyla ücretsiz vermek istedim, lakin böyle bir uygulamaları/hizmetleri yokmuş.

ne arzası vardı o makinenin saglamlıgında hicbir makine yok
  • WM12Y841TR............WM12Y761TR.....WM12S765TR...modellerinin farkı ve fiyatları neler ?Yardımcı olursanız sevinirim.....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.