Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.964
Cevap
452
Favori
2.682.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biz bu modeli yılbaşından bu tarafa kullanıyoruz. Oldukça kullanımı rahat, pratik ve yüksek kurutma kapasitesi ile yıkanan tüm giysileri tek seferde kurutabilen bir makine. Elektrik tüketimi açısından (haftada birkaç kullanımda) bir dez avantajını görmedim.

Tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

siemens 46s511 siparişi verdim artık umarım sorun çıkmaz.

büroteknikden sipariş vermiştim hatta sipariş etmeden önce arayıp sormuştum stoklarınızda varmı diye banada var demişlerdi.şimdide arayıp kusura bakmayın stoklarımıza yanlış bakmışız yok diyorlar.7 taksit kargo dahil 880 e alıyordum bu fiyatlara yakın nerden alabiilirim başka lütfen yardım edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Öncelikle güle güle kullanın.

Biz bu modeli yılbaşından bu tarafa kullanıyoruz. Oldukça kullanımı rahat, pratik ve yüksek kurutma kapasitesi ile yıkanan tüm giysileri tek seferde kurutabilen bir makine. Elektrik tüketimi açısından (haftada birkaç kullanımda) bir dez avantajını görmedim.

Tekrar hayırlı olsun.

Çamaşırda çekme, küçülme gibi sorunlar yaşadınız mı?
  • quote:

quote:

büroteknikden sipariş vermiştim hatta sipariş etmeden önce arayıp sormuştum stoklarınızda varmı diye banada var demişlerdi.şimdide arayıp kusura bakmayın stoklarımıza yanlış bakmışız yok diyorlar.7 taksit kargo dahil 880 e alıyordum bu fiyatlara yakın nerden alabiilirim başka lütfen yardım edermisiniz.

Beyazeşyamerkezi.com'dan 849TL'ye alabilirsiniz güvenilir bir sitedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

quote:

oraya sordum ordada kalmamış ellerinde .hep bir üst modele yönlendirme çalışması var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

oraya sordum ordada kalmamış ellerinde .hep bir üst modele yönlendirme çalışması var.

O zaman aynı fiyata(849TL) yeni çıkan, yeni versiyon WT46E302TR modelini alın derim, cam kapaklı 8kg kapasiteli 46S511'e göre daha az enerji harcar 2,4kw/h-3,4kw/h programları 46S511'e göre daha yeni programları var kuştüyü-yorgan, Mix, spor+, 20dk sıcak ve Süper Kısa gibi bunu almanızı şiddetle ve hiddetle tavsiye ederim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman aynı fiyata(849TL) yeni çıkan, yeni versiyon WT46E302TR modelini alın derim, cam kapaklı 8kg kapasiteli 46S511'e göre daha az enerji harcar 2,4kw/h-3,4kw/h programları 46S511'e göre daha yeni programları var kuştüyü-yorgan, Mix, spor+, 20dk sıcak ve Süper Kısa gibi bunu almanızı şiddetle ve hiddetle tavsiye ederim..

nerde hocam link verirsen sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nerde hocam link verirsen sevinirim.

http://www.boschpark.com/bosch/wte86302-avantixx-7kg-kurutma-makinesi-p-425.html?osCsid=1908f03603aa135c356baa0e33bf3e17

• Bu model Bosch WTE86302TR modelidir, Siemens WT46E302TR modelinin Bosch versiyonu..
  • bana 850 tl ye lazim hocam bu Bosch 999 tl.
  • quote:

bana 850 tl ye lazim hocam bu Bosch 999 tl.

Bu sitede çok güvenilir bir sitedir. 850TL..
    http://www.beyazesyamerkezi.com/Bosch-WTE86302-Avantixx-7Kg-Kurutma-Makinesi_7600.html#0
  • cok sagolun hocam yarin alacam umarim stokta vardir.makineyi tavsiye ediyorsunuz degilmi??
  • quote:

cok sagolun hocam yarin alacam umarim stokta vardir.makineyi tavsiye ediyorsunuz degilmi??

Umarım vardır. Evet tavsiye ediyorum memnun kalacağınızdan eminim..
  • quote:

quote:

cok sagolun hocam yarin alacam umarim stokta vardir.makineyi tavsiye ediyorsunuz degilmi??

hocam Siemens te Bosch ta ayni makine sizce hangisini alayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: javakolik

Merhaba,

Kurutma makinesi alacağım ve bu başlıktaki yorumlar gerçekten çok yararlı oldu.

BOSCH'un iki modeli arasında kararsız kaldım, 512TR ve 561

Yorumlarda gördüğüm kadarıyla 561'in pek ısınma durumu yok, evde makineyi koyacağımız yer dar olacağı için bu benim tercih edeceğim bir özellik. Öte yandan 512TR'nin katalogda belirtilen aşağıdaki 2 özelliği de 561'de yok:

"...kurutma işlemi için doğru miktarda buhar kullanıyor ve çamaşırları en az kırışıklıkla kurutuyor. Böylece ütü işlemini son derece kolaylaştırıyor..."

"Sadece Logixx 8 Steam’de bulunan “Refresh” fonksiyonu ise çamaşırları kuru temizlemeye verme derdini sona erdiriyor, üstelik giysilere sinen sigara, veya yemek gibi istenmeyen kokuları da yok ediyor"

512TR kullananlar bu 2 özellik ile ilgili yorumlarını paylaşabilirlerse çok sevinirim.

teşekkürler.

Biraz geç olacak ama sözüm ona "refresh" modu kuru temizleme derdini sona erdiriyormuş... Bosch bizi avrupadaki uyuşuk beyinlilerle aynı kefeye mi koymuş, yoksa tamamen masum bir bosch Türkiye çeviri hatası mı bilmiyorum? Ama kuru temizleme denen olay; sadece çamaşırın kazana konup buharla döndürüldüğü basit bir sistem değil. Bende kurutma makinası yok ama anladığım kadarı ile bizim samsung çamaşır makinasının airwash özelliğine denk geliyor. Günlük kokuları (sigara, ter) yok eden bir sistem. (Tabi samsung daha onurlu davranıp airwash için ikaz olarak koymuştur "sadece koku giderir temizleme yapmaz" diye; hatta satın alırken araştırmam esnasında satış temsilcilerinin ağzından bir kaç kez bu uyarı çıkmıştır.) Bunun dışında kuru temizlemede ana mantık giysileri susuz ve bilindik deterjanların dışında bir temizlik sistemi ile temizlemektir. Bir şeyi temizlemek en baz anlamda yağ çözmek demektir ve bu iş için kuru temizlemeciler sıklıkla trikloretilen denen sanayi tipi çözücüyü kullanırlar "extremly dangerous" tur kendileri eve koymaya solumaya gelmez :) Neyse uzun oldu yine kimse okumayacak :) . Asıl sorum 512 mi yoksa 561 mi ağalar, gökoşlar? Nedenleri ile birlikte lütfen... Saygılar

• quote:

quote:

quote:

hocam Siemens te Bosch ta ayni makine sizce hangisini alayim

İkiside aynı fiyata ama Bosch daha karizmatik duruyor.
  • hepsiburadadan 12 ay taksitle 899 tl ye siparisi verdim.
  • merhaba,
    bir süredir takipteydim.. tam siemens WT46S511 modelini alacakken, aynı fiyata, aynı linke Siemens WT46E302 Hava Yoğunlaştırılmalı Kurutma Makinesi (bacasız) modeli gelmiş...

acaba siemens WT46S511 ////// Siemens WT46E302 arasındaki farkı bilen varmıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Öncelikle güle güle kullanın.

Tekrar hayırlı olsun.

Çamaşırda çekme, küçülme gibi sorunlar yaşadınız mı?

hayır olmadı. üstelik pamuk yumaşaklığında çıkıyor :)
  • Aşağıda almayı düşündüğüm kurutmalı çamaşır makinesi model ve markaları ile ilgili yorumlarını yazıp bana yardım edecek bilgisi veya kullanım tecrübesi olanların yardımlarını bekliyorum.
    -Bosch Kurutmalı Çamaşır makinesi WVH28420EU
    -SIEMENS WD14H420EU
    -ELECTROLUX EWW148540W
    -ELECTROLUX EWW 14791 W
    -Samsung WD 8704DJF
    İki Electrolux arasındaki farkı anlamadım, bir tek birinde bir site B, diğerine de başka site A sınıfı demiş. Birde inverter motor denmiş. İnverter motor özelliklerini biliyorum ama çamaşır makinasında öbürlerine göre almamı sağlayacak kadar önemli mi?
    Siemens ile Bosh anladığım kadarıyla ön panelleri değişik olan aynı makinalar. Bosh sanki Siemens'ten biraz daha ucuz gibi. İkisi arasında kalsanız hangisini alırsınız, neden? Samsung hem hepsinden daha ucuz, hem artı özellikleri var, ama uzakdoğu malı olması insanı ürkütüyor, özellikle evdeki lavamatı 25 seneye yakın kullanınca ve hala tamir ettirsek, ben çalışırım der gibi de durmakta.
    Evde, bekar ve çalışan bir erkek (her işini kendi yapan :) ) olarak, ya 2-3 tane çamaşırımı atıp, yıkayıp hemen giymek durumumdayım, yada ayın belli günlerinde topyekün bir çamaşır yıkama işi yapmaktayım(çoğunlukla bir gün). Ayrıca çamaşır asacak yerim de yok. Bu yüzden de artık kurutmalı bir çamaşır makinesi almayı düşünüyorum. Ayrı kurutma makinesi alamam çünkü yerim de yok. Yorumlarınızı buna göre de değerlendirirseniz sevinirim.
    Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.