Şimdi Ara

Cam Filmi Numara Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorum basit aslında araç Kia Stonic Ön yan ve bagaj camı 1 numara , arka yanları 3 numara yaparsam çirkin durur mu ?

Gece görüşü rahat olmasını istediğim için ön yanları 1den fazla yapmak istemiyorum ama arka yanlar karanlık olursa güzel olur.

• Önler 1 ise arkalar 2 daha iyi olacaktır
  • Hocam bende ön arka 2 geceleri park ederken rahatsizlik veriyo gorusu bariz düşürüyor önlerin 2 olması ama gorunus olarak da on arka 2 daha iyi duruyor.Simdiki tecrubem olsa yine 2 yapardım gozume daha hos geliyor
  • Yakın zamanda 4 kapı + arka cam LLumar Atr35(2 numaraya denk geliyor) film yaptırdım. Gece sürüşü dahil herhangi bir sorun yaşamadım.

• Arkalar 2 on yan camlar 1 yeter sorun olusturuyor gece.
  • Numaradan ziyade kalitesi daha çok farkettiriyor.
  • Önler 1, arkalar 2 numara kaliteli bir film kullanırsan iyi olur. Bazı cam filmlerinde numara tok % de olarak ifade ediliyor.

1 ay önce b+ marka cam filmi taktırdım, şuan bir şey söylemem için erken ama film orta kalite bir ürüne benziyor, 280 tl vermiştim.

Llumar ve 3m gibi markalar 700tl den başlıyor.

• Arac ne renk acaba ? Ben 3 numara kullaniyorum gece suruslerinde evet cok karanlik fakat sorun teskil etmiyor. Park ederken camlari indiriyorum bazen . Gunduz icin cok iyi ama tavsiyem 2 numara olur gece surusunde zorluk cekmezsiniz
  • Hocam yanlış hatırlamıyorsam benimkiler şöyleydi: Sağ ve sol ön cam 2 numara. Sağ ve sol arka cam 3 numara. Bagaj 3.5 numara. Gece de çok kullanıyorum arabayı hiçbir problem yaşamadım, fakat geri için benim geri görüş kamerası var, onun dışında sağ ve sol dikiz aynası da gayet rahat oluyor.

• herzaman 2 yanı orta ıdealdır,ön cama cekılmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 30 Ekim 2020; 20:37:56 >
  • Küçük bir not

Kaliteli filmde 1 numara, kalitesiz filmde 3 numaraya karşılık gelir içeriden görüş kalitesi olarak.

Kaliteli film dışarıdan koyu görünse de içeriden görüş kaybı minimum dur.

Ucuz filmlerde içerinde görüş kaybı çok fazladır aynaları göremezsiniz gece ciddi sorun oluşturur.

Aynı şekilde elimizdeki enerji ölçer le kendiniz görebilirsiniz. 1 numara koyulukta kaliteli filmin güneş enerjisi absorbe miktarı 3 numara kalitesiz filmden bile daha iyi olur.

Bu numaralar genelde ışık geçirgenligi miktarina göre diyebiliriz. %50 ışık geçiren film 1 numara, 35 geçiren 2 numara 20 geçiren 3 numara diyebiliriz.

AMA içeriden görüntü ile dışarı dan görüntü farklıdır. Kaliteli filmlerde ters ışıkta yani içeriden görüntü net olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.