Şimdi Ara

Calvin Klein Erkek Parfümü tavsiye ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle Calvin Kleinden parfüm bakıyorum hediye olucak kafam karışık biraz önerilerinizi bekliyorum lütfen acil!

• Calvin klein one ın çok iyi olduğunu duydum kendi gözlerimle de gördüm etkisini fırsatını bulursan bi dene derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ithinknot İ kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkürler :)
  • Neden Calvin klein diye bir sınırlama koyduğunu sorabilir miyim? Eğer önemli biri için almak istiyorsan ve parası da çok önemli değilse başka marka parfüm de önerebilirim.

Ya bilmiyorum aslında olabilir de başka marka aklında varsa yardımcı olursan sevinirim :)
  • Klavyenden anladığım kadarıyla bir bayansın ve senin için özel olan bir erkeğe parfüm hediye etmek istiyorsun ama emin değilsin abartı mı olur biraz diye :D. Neyse konuya geçiyim öncelikle parfümler konusunda aşırı bilgili olmadığımı söylemek istiyorum burnuma da kesinlikle güvenmiyorum ama bir süredir yoğun bi şekilde parfüm araştırıyorum ve bişeyler kaçtım diyebilirim. Eğer herkesin kullanmasını dert etmeyeceksen one million ı önerebilirim. Yaş sınırı olmayan one million kadar olmasa da bilinen bir parfüm olan bleu de Chanel ı önerebilirim. Son olarak almayı düşündüğüm yavaş yavaş popülerleşmeye başlayan dior homme intense İ önerebilirim.

Aslında haklısınız onu belirtmeliydim ama unutmuşum işte :) evet bir erkeğe hediye olucak yorumlarınız için teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inflame90 -- 7 Eylül 2014; 20:42:37 >
  • Özel biri değilse Calvin klein one al geç derim bacım ucuz mis gibi :D. Hediye parfüm işi birazcık(vurgu) sakat aslında çünkü her koku her tende güzel durmaz :)

Anladım, pekala teşekkürler bencede klasik bir koku daha mantıklı gibi geldi tavsiyelerinizi değerlendiricem mutlaka :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inflame90

Anladım, pekala teşekkürler bencede klasik bir koku daha mantıklı gibi geldi tavsiyelerinizi değerlendiricem mutlaka :)

Burberry Classic Edt 100 mlhttp://www.lidyana.com/classic-for-men-edt-100-ml-spray

Rochas Man Edt 100 mlhttp://www.lidyana.com/rochas-edt-spray-100-ml-erkek-parfumu

Normalde Burbery 210 Tl'dir.İndiriim var.Ben 4-5 çeşit parfüm kullanıyorum hepsi orjinal.En beğendiklerim ise bunlar.

NOT:Kişiden kişiye değişir parfum zevki.Bu arada bu parfümleri tavsiye ede ede herkes rochas,burbery kokmaya başladı.Bu durumdan hiç memnun değilim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaliste -- 7 Eylül 2014; 21:40:01 >

• ck euphoria yı kesinlikle tavsiye ederim , kullandığım zamanlarda sınıftaki tüm kızlar parfümün markasını soruyodu

kesinlikle etkileyici bi koku
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.