Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.802
Cevap
91
Favori
266.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım veteran babayı kaybettik. veteran baba evlatlarını öksüz bıraktı. veteran baba iyi bir abimizdi, raconu bilirdi. veteran baba galip gelemedi. Game over. 😪

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-156629339 -- 20 Ekim 2023; 12:58:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Raconu bilirdi güzel bir abiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GalacticHope kullanıcısına yanıt

Herkes güler o gulmezdi :D

• Dön artık bitsin bu sevda herkes seni konuşuyor sen neredesin be usta ?

• GalacticHope kullanıcısına yanıt
    niye gitti ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ağam haberim yok

• Call of Duty: Modern Warfare II & Warzone - Inarius Operator Bundle | PS5 & PS4 Games

PlayStationyoutube
    https://www.playstation.com/en-us/games/call-of-duty-modern-warfare-ii/ Unleash the fury of the High Heavens ⚔️ Slay your enemies with the Inarius Operator Bundle, available now in Call of Duty. #ps5 #ps5games #ps4 #ps4games #cod #callofdutymodernwarfare2
    https://www.youtube.com/watch?v=mz7wsDeqjdk
  • MW3 ü kardeşlik yaparak alan var mı? Forumda hesap hakları satılıyor alınıyor. Ön siparişte oyunu alanlarda story ye erişim gördüğüm kadarıyla sadece hesabı alanda açılıyor. Mw yi hub olarak kullanması ve MW'3 ü, Mw2'nin içine yüklemesi kafalarda soru işareti bırakıyor.

Mw3 kardeşlik ile oynanabilecek mi yoksa oyunu dlc gibi görüp oynatmaz mı?

• Arkadaşlar merhaba. Aynı soruyu MW3 konusuna yazmıştım. Buradan belki cevap bulabilirim diye buraya da yazmak istedim.

MW3'ün campaign'i oynayayım dedim ama ilk defa hueneme-negev network hatası aldım. 3-4 yıldır yılda 5-6 ay cod oynarım. Nerdeyse tamamında internetim hep superonline fiberdi.

Forumdaki geçmiş mesajlara bakınca çözüm yollarının nerdeyse tamamını denedim.

UPdP kapattım, güvenlik paketim zaten yok, google dns denedim, manuel ip adresi verdim, DMZ vs vs hepsini denedim hiç biri olmadı.

Hatta ps5'i telefondan internete bağladım. Hatasız server'a bağlandı. Sonra oyundan çıkmadan kablolu bağlantıya geri dönünce yine de server'dan attı. (önceden bu sistem işe yarıyormuş)

Sadece statik ip alma çarem kaldı. O da 100 TL gibi aylık ücreti olan bir hizmet. Statik ip haricinde başka bir önerisi olan, veya başına yakın zamanda bu hata gelip de çare bulmuş birileri var mı?

• cangk kullanıcısına yanıt

Hocam bende uzun yıllar boyunca bütün call of duty oyunlarında online bağlanmak istediğim zaman hata alıyordum.. Hangi yöntemleri denediysen olmuyordu en son çareyi paraya kıyıp statip ıp alarak çözdüm.. Bu sorunun başka çözümü var mı bilmiyorum ama bildiğim tek ve kesin çözüm yöntemi statip IP satın almak..

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Peki statik ip adlığınız zaman modemden başka bir ayar yapmak gerekiyor mu?

Hayır hiç ayar yapmadım modeme res attım direk oyuna bağlandı ve ping değerim 5-10 ms düştü

Teşekkür ederim cevapların için. Baktım olmadı statik ip alacağım. Gitti aylık 100 TL. 

Ben aldığımda 60 TL idi. Zam mı gelmiş 😑😑

Zam gelmeyen bir şey var mı?

Haklısın dostum

Hocam son bir soru sorsam. Statik ip aldıktan sonra ps5 ağ ayarlarında ipv4 adresini vs manuel mi aldınız yoksa otomatik mi?

Hepsi otomatikte duruyor dostum

Çok teşekkür ederim dostum tüm cevapların için. Statik ip aldım az önce. Eve geçince modemi açıp kapatıp girmeyi deneyeceğim.

Hayırlısı olsun güle güle kullan dostum.. Rica ederim ne demek aklına takılan birşey olursa her zaman sorabilirsin 🙂👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 7 Kasım 2023; 14:45:59 >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.