Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
4
Favori
165.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler yardım için o zaman 2 kişiylede alınıyo bunu öğrendiğim iyi oldu :) ALLAH sanada kolaylık versin trophy kasmak zor iş valla :):)
  • the collector tek kişiyle alınır .

solo olarak deniceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ego555

quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

quote:

Orijinalden alıntı: crimex

quote:

Orijinalden alıntı: crimex

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.

???

Hocam oyundaki amaç en uzun süre hayatta kalma .

sağ olasın anlamış olduk sonunda:)öldür öldür nereye kadar yahu...

• çok harika rehber olmuş teşekkür ederim
  • bende ekli olan arkadaşlar bu psn i : Legend-Warrior34 ü eklesinler , bu psn den devam ediceğim ...

iyi oyunlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 5 Aralık 2010; 1:08:21 >
  • silay kutusundan Cross-Bow almam lazım trophy için peki bu silah kutusu rastgele vermiyomu silahları onu nasıl ayarlıcam acaba?
  • duvardaki silahı nasıl daha iyi bir silah yapıy0ruz
  • Rehberin olması çok iyi olmuş teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomasson85

duvardaki silahı nasıl daha iyi bir silah yapıy0ruz

İlk sayfayı okursan anlarsın.
  • silah geliştirme odasından bahsetmiyorum mesela bir tane silahta 4500 puan veriyorsun
    silah gelişiyor
  • ciddimisin öyle gelişiyomu silah , aaaah ben bilmiyodum

duvardaki her hangi bir silahı upgrade ettikten sonra onun mermisi almak için 4500 ü bayılıyorsunuz ... ( ne gerek var )
  • silay kutusundan Cross-Bow almam lazım trophy için peki bu silah kutusu rastgele vermiyomu silahları onu nasıl ayarlıcam acaba????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKAMmM

silay kutusundan Cross-Bow almam lazım trophy için peki bu silah kutusu rastgele vermiyomu silahları onu nasıl ayarlıcam acaba????

Şans işi yani öyle diyim.
  • Zombilere karşı savaşacak cengaverler arıyorum, beni ekleyebilirsiniz

safa98
  • süper ya o zaman zaten paran olsa bile 4. 5. den sonra kayboluyo kutu iyi olmuş trophyleri böyle yapmaları valla
  • Paylaşım için teşekkürler günde 3 saat oynuyorum 2 saat'ini black ops'ta geçiriyorum.
  • zombie hunterlar eklesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovarinli -- 8 Aralık 2010; 20:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

zombie hunterlar eklesin

Bende ekleyim mi? Sağolsun Osman abimle crossbow trophysini yaptık.Plantinum aldım sonunda.
    Zombiciler benide ekleyebilir.
  • solo olarak offline olarak oynadığım zombide 55 leveli gördüm...

belli bi leveli varmı bilmiyorum ama 39 da teleporta girdim ve level bi anda 43 oldu.

taktik ( tiyatro salonunda sürekli dönerek zombileri arkanıza toplayarak öldürmek ( toplu katliam )

ZOMBİE HUNTER ı eklesin demissiniz , karşınızda gerçek zombie hunter ı var , isteyen eklesin .

PSN : Legend-Warrior34 ( zombie kino der toten out of map için youtube u izlemeye devam edin patch lenmemesi için video koyulmuyor ama heran patlayabilir bu haber , bulduğum ilk anda deniycem ... )

heee söylimde - bi arkadaş 4. 5. den sonra kutu kaybalıyo demiş ( galiba kutu nun gittiğni sanıyo , yanlıs anlamadıysam )

kutu kaybolmuyo kutuların üst kısmında harita var işte o haritada hazinenin yeri var ( şaka şaka )

o haritada kutunun nerde olduğunun gösteriyor - elektriği vermeden bakmayın haritaya lambanın yanması için elektrik lazım ( gerçek hayattada böyle )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 8 Aralık 2010; 22:43:25 >

• five taktiği çözdüm tolga olay tamamdır enaz 25-30 yaparız
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.