Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
4
Favori
165.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni hileler için ekleyin ( multi içinde geçerli )

ve five da yaptığımız osman abilerle 34 level ve bnm 2816 kills lik oyunun resmini osman abi koysa ...

osman abiiii nerdesün :)

he bu arada okinore helal olsun büyük başarı ...

emin ol okadar başında durucak olsam 100 level az bile gelirde o kadar vaktim olmuyor
  • arkadaşlar ya ben kaçırıyorum ya gerçekten bana garip gelen bir şey var oyunda.

varsayalım ki silah aldık, acaba mermiyi nereden alıyoruz? otomatik tüfekler çok hızlı mermi harcıyor.. onun mermisi bitince mermi alabileceğimiz bir yer var mı? yoksa üzerine gidip yine silah alır gibi satın mı alıyoruz mermileri?

millet şakır şakır para kazanırken benim onların 1/3 ü olmam, bunu yaparken de onların normal tabanca ile manyaklar gibi mermi saydırması garip geliyor bana.

mesela five'da, normal tabancanın mermisini nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmussy

arkadaşlar ya ben kaçırıyorum ya gerçekten bana garip gelen bir şey var oyunda.

varsayalım ki silah aldık, acaba mermiyi nereden alıyoruz? otomatik tüfekler çok hızlı mermi harcıyor.. onun mermisi bitince mermi alabileceğimiz bir yer var mı? yoksa üzerine gidip yine silah alır gibi satın mı alıyoruz mermileri?

millet şakır şakır para kazanırken benim onların 1/3 ü olmam, bunu yaparken de onların normal tabanca ile manyaklar gibi mermi saydırması garip geliyor bana.

mesela five'da, normal tabancanın mermisini nereden bulabilirim?

Dediğin gibi.Mermi için duvarları kazımamız lazım Ancak dikat edersen silaha ödediğin paradan daha az bir para ödersin mermilere.Max Ammo düşürmeye bakın ve zombileri kafadan vurmaya çalışın.Bu sizi biraz idare edecektir.

• zombilerden nasıl max ammo düşürüyoruz? bir de o aldığımız power up mıdır artık, bu aygıtları direk kullanıyor mu oyun alır almaz yoksa biz bir tuşa basıp mı kullanıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmussy

zombilerden nasıl max ammo düşürüyoruz? bir de o aldığımız power up mıdır artık, bu aygıtları direk kullanıyor mu oyun alır almaz yoksa biz bir tuşa basıp mı kullanıyoruz?

genelde headshot veya bombayla öldürdükten sonra geliyor max ammo , double points , tek atışta headshot gibi özellikler bir tuşa basmana gerek yok üstüne gidince alıyor .
  • damn you ve ul4s teşekkür ederim yardımlar için. :)
  • PSN imzamda online gördüğünüz anda Zombi'ye davet edebilirsiniz.
  • Zombi için ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 11 Şubat 2011; 21:23:26 >
  • sevgili zombie severler
    yaklasık 2 3 aydır zombie oynuyorum ve max 9.raunda gelebildim
    benim için başarıdır lakin çok merak ettiğim birşey var
    oyunda açılan toplam oda/kapı sayısı sanırım 4 yani en son perdeyi kaldırıyoruz değil mi ? başka kapı oda vs yok
    elektriği getiriyoruz kapılardaki elektriği acıyoruz ki zombieler ölsün geçemesin en azından
    sandıktan silah alıyoruz vs

bunların dışında birşey var mı yapılabilen
    ne bilim yeni kapı olur
    sandık dışında yeni bir silah olur

yani en son perdeyi açıyorum elektriği getiriyorum he bi de bi kabine girip bişeyi açıyorum mavi ışıklı hani
    onu açınca ne oluyor onu bir türlü anlamadım
    onu aktif ediyorum bi sesler geliyor bişeyler oluyor ama ne işe yarıyor anlamadım

bir de duvarda bombaya benzeyen birşey var o perdenin olduğu yerde 1000 lira değerinde olan hani o ne işe yarıyor bilen beri gelsin : )

kısacası ne yapmak gerek bu evrelerden sonra
    çünkü elektriği açtıktan sonra genelde 1 round daha dayanamıyorum çünkü bi hedef yok artık kapı silah sandık vs

ayrıca şu 3000 lira isteyen cola makinesi var mesela
    bu bir işe yarıyor mu alınca ne bilim güç vs bişey mi veriyor ?

bunları çok merak ediyorum bi zahmet bilen yazsın hepsini ?

• arkadaşlar bir de şunu merak ediyorum
    2 taneden fazla silah alamıyor muyuz yanımıza
    mesela kutudan bazuka çıkıyor malum seri atmıyor
    bombayı doldurana kadar ölüyorum genelde
    bazuka cıktıgında kutuyu bi daha acıyoru bu sefer mesela makineliyi alıyorum bazuka gidiyor
    daima bi default silahım yani ilk rounddaki baslangıc silahım ve parayla aldıgım silah oluyor yanımda
    2 den fazla silah alamıyor muyuz ?
  • Saol usta yararli.
  • @testtest

Toplam kapı sayısı 8 (basta yukardan gidersn 4 aşağıdan gidersen yine 4 kapı var)

O kabine binince silah geliştirme odasına gidiyorsun orda arkada bir tane makine var
    ona 5000 puan veriyorsun elindeki silah gelişiyor.

O duvardaki bombaya benzeyen şey claymore onu alınca iki tane geliyor yere koyuyorsun
    önünden zombi geçtiğinde patlıyor. her round yeni claymore geliyor yada max ammo alınca

4 tane içecek makinesi var.1 tanesi oyuna başladığımız yerde, 2. ve 3. aşağıdan gidersen veya
    yukardan gidersen 2 tane kapı açman gerekiyor.4.sü ise elektriği açtığımız salonda
    Hepsinin puanları değişiyor.mavi makineden içince arkadaşlarını daha hızlı iyileştiriyorsun
    turuncu yani elektriği açtığımız odadaki makineden içince zombiler seni daha zor yere düşürüyor.
    Diğer ikisini hatırlamıyorum.
  • @tomasson85

hocam çok teşekkür ederim.
    olaya gizem geldi tekrar : )
  • kino haritada zar zor 13e kadar geldim oyun bi süreden sonra sıktı five haritada ise masaya çıkıp ondada maks 14e gelebildim mermi bibitince asansöre koştum
    fakat içerde gene öldük.Peki korsan black ops ile online zombi mod oynayanabbiliyormu?
  • Korsan oynamakla alakalı bilgim yokda masanın üstüne çıkma glitchi kapatılmadı mı yav :S
  • hayır kardeş kapatılmadı. kürsünün arkasındaki kapıdan işimi hallediyorum :D
  •  Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA:

Ascension

Sovyet füze fırlatma üssünde geçen zombi haritası.Harita 1 Şubat'da Xbox Live'da First Strike DLC paketiyle yayınlandı.1 ay sonra PS3 ve PC için çıkacaktır.Wii için çıkış tarihi verilmemiştir.

Yeni Silahlar

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA:

Gersch Device
    10 saniye boyunca zombileri içine çeken kara delik oluşturur.

Matryoshka Doll

Atıldığı zaman ard arda 5 kere patlayan bomba.

Yeni Perkler

PhD Flopper

Henüz ne işe yaradığını çözemedim.Araştırıyorum.

Stamin-Up

Muhtemelen hızı ve hareketliliği arttıran perk.

Yeni Düşman

Space Monkeys(Uzay Maymunları)

Haritanın belkide en zorlu düşmanları.Oyuncunun aldığı perkleri çalıyorlar.Perk makinelerini geçici süre kullanılmaz hale getiriyorlar.Cehennem Köpekleri roundlarında spawn oluyorlar.

-Patlayan Böcekler-

Eklenecek

Yeni Eklenen Cihaz

Lunar Lander

Oyuna bu cihaz üstünde iniş yaparak başlanıyor.Haritada 3 tane bulunuyor.Tekrar kullanmak için elektrik açılması gerekli.Bunun yanı sıra iniş noktalarına gidip podlar aktif edilmeli.
    Bir oyunda 3 cihazıda kullanırsanız "The Eagle has Landers" trophy/achivie(*)alıcaksınız.Kullanım 250 puan.

Pack-a-Punch
    Makineyi aktif etmek için 3 tane füze noktasını aktif etmeniz gerek.Hepsini aktif ettikten sonra elektriği açtınız butonun yanındaki butona basmanız gerek.Bu sayede füze kalkış yapıcak ve altında Pack-a-Punch makinesi çıkıcak.

Haritada gizli müzikler var.Eklenicek.

• Fiyatlar ne kadar olacak ps3 için ?
  • 15 $.25 TL ediyor.

• Pack-a-Punch makinesi.

Güncellemeleri ilk mesajdan takip edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.