Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 2 Video Rehber (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
2.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam hazırlamış mı hazırlamış sizene ne zaman hazırladığından. he çok biliyosanız izlemeyin kardeşim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hala şu baştaki parçayı bulamadım yokmu arkadaşlar bilen biri pm atabilirmi yada buraya yazsa :(

• vay arkadaş bende bu BSC bitmiş diyordum Eline sağlık Gökhan... Alttaki künye benzeri yerdeki "Tepme" bölümü gibi detaylar çok başarılı. Montajda kaliteli. Bende herşeyi Talha'ya bıraktınız Mario oldunuz sandım
  • çok eğlenceli bir video olmuş.
  • video çok iyi olmuş ellerinize sağlık ama neden makinalı tüfekleri göstermediniz anlamadım kendi black ops 2 deneyimime dayanarak (xbox 360) haritaları iyi ezberler ve bölgenizi mayın vb ile korursanız iyi bir makinalı kullanıcısı takımın sürükleyici elemanıdır hatta bir videomun linkinide vereyim 29-0 bende oyunun sonunda farkettim hiç ölmediğimi öyle kaptırmışım ki kendimi söylemesi ayıp sniper edası ile kullanırım makinalı tüfekleri

xboxlive
    bleedinmyarms

29-0 maç videom

http://www.youtube.com/watch?v=U4DIastkr8Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihandark -- 25 Şubat 2013; 0:39:03 >

• güzel bir içerik olmuş..

• 00.35 de çalan şarkının adı ne bilen var mı ?

• özenilmiş, tebrikler

• Gökhan abi emeğe saygı , fakat oyun çıkalı olmuş 4 ay bu kadar beklediniz bari dlc yi bekleyip öyle yayınlasaydınız . Bi call of duty mw3 rehberine bakın bide buna ,hani yanında 0 kalmış .
    Zaten oynayan kişi silahların iyimi kötümü olduğunu bilir fakat ingilizce bilmeyen arkadaşlarımız var perk leri ve envanterin altına koyulan 3 tane kırmızı şeylerin ne işe yaradığı yok , farkettiysen sadece oynadığın snipleri vede şu silah iyi kötü. bunun neresi rehber allah aşkına ? Yeni eklenen modlar yok ağır makinalı tüfek yok perk ler yok camoları açmak için neler yapılması gerktiği yok ... Bsc yi çok başarılı bi site buluyorum ve türkiyede en iyi inceleme yapan sitesiniz ama bu rehber bsc kalitesinde bi rehber değil bi mw3 rehberini izlersen gökhan abi ne demek istediğimi anlarsın ...

• Merhabalar, iyi kötü dileklerini ulaştıran herkese teşekkürler.

Rehberi öncekiler gibi yapmayı düşündüm ama hem üzerinden zaman geçmesi hem de Perk'lerin vs genelde aynı şeyler olması nedeniyle vazgeçtim. Daha çok FPS oyunlarında işe yarayacak şeyler üzerinde durdum, bunu giriş olarak düşünebilirsiniz bu nedenle sadece oyundaki iyi silahları tanıttım. İkinci bölümde FPS oyunlarında işe yarayacak - daha iyi oynayabilmenizi sağlayacak bilgiler üzerinde durdum ve yararlı olacağını düşünüyorum (Zaten daha uzun bir bölüm).
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • boşver ,emeğe saygı.
  • müzik uyumu mükemmel olmuş,keyifle izledim,2. bölümü heyecanla beklemekteyim

• oyunu oynayan gökhan abi mi yoksa başkasına oynatıp videoyu mu düzenlediniz diye çok düşündüm doğrusu sağlam oynuyor kimse

• güzel bir video olmuş müzikleri ben de merak ettim yazarsanız seviniriz. . .

yalnız şunu da söylemek istiyorum bu puan toplama vs diye aşırı hızlı olmak bir süre sonra sıkıyor mesela izlerken bile gözüm yoruldu pek tat alamadım çatır çutur adam öldürmek iyi güzel bir yetenek ama daha yavaş stratejik oynamak bana daha zevkli geliyor sper alıp dakikalarca süren çatışmalar bana daha zevkli geliyor adamı öldürürken daha fazla zevk alıyorum silahı daha iyi hissediyorum ama böyle çat çut öndekini arkadakini öldürmek saniyede 3 adam öldürmek beni sıkıyor hem izlerken hem oyanrken. . .
  • Eğlenceli olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melatonin -- 25 Şubat 2013; 3:21:53 >
  • Aboooo Bune La Olağan Üstü Olmuş Tebrik Ederim :)
  • gökhan abi sen neymişsin ya. seninle call of duty black ops 2 haritasında herhangi bi kuytu yerde karşılaşmamak lazım.
    GÖKHAN YILMAZ : KİNG OF PROFESSİONALS
  • şarkıyı bulana helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: melatonin

Eğlenceli olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: razzraziel

[html]

Call of Duty: Black Ops 2'nin yenilikleri ve silahlarıyla birlikte FPS oyunlarındaki performansınızı arttırmak için önemli stratejiler içeren Video Rehber'in ilk bölümü karşınızda!
    <p>[bscvp=5271]</p><br/><br/>[Kunye=1647-4][/html]

oyunun grafiklerini beğenmedim çok yapay geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.