Şimdi Ara

Call of Duty 9: Iron Wolf ?! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
8.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alıntı:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Burası fanboy dolmuş gene. Call of Duty'i küçümseyenler falan. Battlefield fanboyuysanız Call of Duty haberinde ne arıyosunuz kardeşim?

Değerlendirme için olmasın? Ama tabi sen tutturmuşsun CoD diye,belki bu yüzden hayatında hiç Bf bile oynamamışsındır.

Steam hesabımda orjinal Battlefield Bad Company 2 var.
  • Arkadaşlar nedir bu Treyarch düşmanlığı anlamadım. Bence Black Ops seriye ayrı bir hava kattı ve gayet de iyi bir oyundu. Bence MW 1 kadar olmasa da MW2'den daha iyiydi Black Ops. En azından karakter daha ön plandaydı kimle oynadığımızı biliyorduk. Ayrıca psikolojik bir hava da katarak seriye taze kan aşıladı Treyarch. Bu yeni projelerinden de gayet umutluyum.
  • quote:

quote:

alıntı:

Burası fanboy dolmuş gene. Call of Duty'i küçümseyenler falan. Battlefield fanboyuysanız Call of Duty haberinde ne arıyosunuz kardeşim?

Değerlendirme için olmasın? Ama tabi sen tutturmuşsun CoD diye,belki bu yüzden hayatında hiç Bf bile oynamamışsındır.

Steam hesabımda orjinal Battlefield Bad Company 2 var.

Kimse sana ''Madem CoD'cusun,neden Bf aldın?'' demediği için şanslısın.
  • Black Ops tek hayran olduğum tarafı(multiplayer'da) Nuketown haritası oldu.Çok eğlenceli bir harita yapmışlar.
  • bana göre cod hakkatten basit kafa dağıtmak için oynanan bir oyun bir bf asla olamaz bfnin güzelliği o kadar geniş haritalarda helikopter uçurmak 500 metre ötedeki admı sniper ile vurmak en güzelide bir takm gibi çalışmak codda herkes yanlız bfde öylemi spotluyorsun iyi ve takımı düşünen oyuncular ile oynandığında harika ötesi bir oyun
  • treyarch oyun yapmasın abi...
  • Asetil CoA
    11.08.2011 11:07:16

kimse öyle birşey soramaz zaten isteyen istedıgını alır sana hesap mı verıcek
  • mw 3 ün grafikleri öncekilerle aynı diye dlc mi oluyor? birde codu savunduğumus zaman bize cod fanboylar diosunuz peki sizde bf yi savunuyorsunuz ve kendinize bf fanboyu diyormusunuz? bu iki soruyu ayrıntılı bir şekilde cevaplayabilirmisiniz.
  • Yeni DLC geliyor demek güzel haber CoD fanları için..Tahminimce motor değiştirmeyecektir aynı motorlar yapılan 6. oyun..Neyse motor değişimine gerek yok ne de olsa 25 Milyon satıyor 516168615 tane daha oyun yaparlar bu motorlar..
  • CoD vs CoD oldu ya rabbim... :D
  • bence black ops 2 olabilir çünkü oyunun sonunda neydi adını hatırlamadım onu öldürdüğümüzde tekneye doğru dönüyoduk ve bizim adam daha her şey bitmedi diyordu neden black ops 2 olmasınki
  • mw3 e laf atanlar: mw3 çıkınca almicaksınıs
    eğer alırsanıs bu dediklerinis bir bir size (bu kısmı anladınıs) tamammı?
  • treyarch oyun yapmasın bence .........
  • COd serisinin tamamını oynadım ancak

1- Hile
    2- Treyarch'ın beceriksizlik eseri olan Black OPs'tan sonra bu seriden iyice soğudum.
    3- MW3'ün aynı grafik motoru ve kopyala-yapıştır mantığıyla yapılıyor olmasından da son derece rahatsızım.
  • şu cod7:bo da ki grafiklere bakın... http://www.youtube.com/watch?v=Jb6-0ImkiTI

aktivison ceo su yeni oyun motoru yapmanın 3-4 yıl alacağını söylemişti.. yani en az 3 oyun daha aynı grafikler le olacak... bu kadar da olmaz ya..
  • Her kes Treyarch'ın beceriksizliyinden konuşuyor niye beğenmedinizki Black Ops'u anlamadım ben?
  • bu kadar çabuk çıkardıkları için grafiklerden men ediliyor oyun..
  • call of duty aynı motoru kullanıyo olması bence gzl birşey düşüksitemi olan arkadaşlarım bile oynaya biliyor call of duty ve şu dlc saçmalını bir yere bırakın örnek veriyorum cod gidipte motorunu her geliştirdinde grafik motorunun adını değiştirse yada grafik motorunun sonun 1,2 diye gitseler ne diye bilirsiniz adamlar iyi bir grafik motoru yapmışlarki 8 senedir kullanıyolar ve hersene kalitesine kalite katıyo şu call of duty i eleştirmeyi kesin bence oyunu sevmiyosanız oyun hakkında haberlere bakmayın kimi demiş eleştirmek için biri bf 3 hakkında haberi eleştirsin afedersin bitarafınızı yırtarsını ben bf 3 ve cod mw3 ü de alcam çünkü 2 side birbirinden güzel ve desteklediniz oyunu çenenizle parmaklarınızla değil paranızla gösterin.
  • Ya ya... Gerçekten her oyunda grafikler daha bir kaliteli oluyor.

Birimiz Boris'e söylesin de CoD serisine ENB çıkarsın. :lol:
  • s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheScarp -- 19 Aralık 2011; 17:32:05 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.