Şimdi Ara

Çalkantılı Günlerde Elime Çimdik Kaçtı (+25.57)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam sizlere ey benim acıpayam ovalarında intihar etmeye çalışıp muğlak tahıl tarlalarında fare zekisi kızlara tecavüze yeltenen binboğa büklüm kardeşlerim...
    Sizlere Hari Potır adlı nohutsal bikarbonat kişiliğin aslında bizleri nelere duçar bırakacağını söylerken gözyaşlarımın ishalimsi renk ve sıvıda döküldüğünü anlatıcağım...
    Aslında eskiden nitrobenzamin adlı zührevi emsalsiz zehr-ü felaket yokken dahi ben kliptomani idim..Tam olarak 7 ya da 24 yasındaydım aslında....
    Kapalı meyve hali kokan meskenlerde şinanay adlı portatif istihbarad lambalarını yakar ve o tatlı sümbülümsü loş ışıkta yellenirdim...
    Ve bunu asla kendim için değil mum ışığı adına bir efektif olarak yapardım..
    Gel gelelim bir gün izmaritim ilem kokostarımı deşelerken meskenime istihsal-i halden sıyrılmış Korg pa19600 çiftısıfr marka org çalabilen avakado tipli bir ademoğlu bana el etti,onu gördüğümde aniden 23 Nisan Adlı senfoni bayramını zikrettim,Ardından Tenasül uzvumu Ona karşı hoş ve seksapel bir şekliyatta Sallayadurdum...Ahiren ise Knight Online adlı iskandinav mısır koçanı hükmündeki elzem zümreye dahil olmak Sureti ilen zaman kaybetmeden hamuda kalktım ve enter e 3 kere ard arda bastım,arkamdan gelen Peştemalli hamam firarisi ve muskakafalı bir ademoğlu ndan yasin suresinin son 2 ayetini işitir gibi oldum o sırada knight adlı sicimimsi oyunun içinde namazımı eda ediyor halde iken abdestsiz hükümde buldum kendimi...
    İŞte Bunları yaptıktan Sonra Ghit adlı oturgaçlı götürgeçimi alıp Helezonsuz amortisörlerim ile trakyaya gidip korg marka org çalan şemsiye ayaklı kardeşime selam verip orgunu Çaldım...O sıra benim çaldığımı Görmüş olacak ki ardımdan Şöyle Bağrındı..."!!!nay nay nay...çimbik pipi topotoş, mışmış fiyonk kukumiş, şıkır şıkır halojen, lüplüp makintoş!!!
    " Bu kelamların hangi lisanda olduğunu sökememiştim,ama Bu beni Bandırma Merkez Camiine çağıran tescilli bir kifayet emsali idi.Hemen camiye bi-abdesd halde girip namazlarımı eda etmeye çalıştım...
    Ve gizemli,onyüzbin baloncuklu,sarımsak kokan,doburcalı şekliyatındaki Arabam ile kaçtım...
    İşte o gun Bu gundur kliptomaniyim ve Ayrı günlerde aynı saatlerde esner ,her cuma bu yaptığım ameli şerriye içün Yaradandan af dilerim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.