Şimdi Ara

Çalışmayı durdurdu Hatası 4 KASIM Fixten sonra

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünkü battlelogta üst satırdaki fix uyarısından sonra bugün öğlen saatlerinde fix atıldı. Şimdi hangi server hangi map girersem gireyim 2. 3. deploydan sonra yada rastgele veyahut bölüm değişirken çalışmayı durdurdu hatası alıorm.
    10 dakkada 3 kere falan aldım. Oynanmıyor.Paramızla rezil oluoruz. Var mı aynı durumda olan? Çözüm bulabilen?

Bu konudan bilgi paylaşalım.

• fix gelmeden önce aynı sorun shangai mapında benim başıma geliordu bende bit ayarlarını değiştirerek düzeltmiştim. bir deneyin isterseniz. origin oyun ayarlarına girip 64bitse 32 te çekin.
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    32 bite çekincede ne hikmetse grafik ayarları otomatik low ayarlıyor ve değiştiremiyorum. Ayrıca onda da atıyor.
  • Öyle bir çözüm yok kardeşim. Hepimizde aynı sorun var. Güncelleme beklemekten başka hiçbir çare yok. Boşuna onu bunu deneme
  • Takılma ve ardından çalışmayı durudurdu hatası shangai map'ında herkeste aynı sorun var. Güncelleme şart.
  • aynen beyler güncelleme şart oldu yemınle paramızla çile cekiyoz nedir bu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolvadaGama

Takılma ve ardından çalışmayı durudurdu hatası shangai map'ında herkeste aynı sorun var. Güncelleme şart.

shangai maple alakası yok her mapte her serverda yapabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: born2bemad

quote:

Orijinalden alıntı: MolvadaGama

Takılma ve ardından çalışmayı durudurdu hatası shangai map'ında herkeste aynı sorun var. Güncelleme şart.

shangai maple alakası yok her mapte her serverda yapabiliyor.

Ben hep 64 kişilik map'larda oynuyorum ve shangai map haricinde hiç bir map'da sorun yaşamadağım için o şekil bir yorum yazdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.