Şimdi Ara

Çalışan Ekran Kartı Yeni Soğutucu ile Çalışmaz Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ati HD4850 ekran kartının soğutucusu ses çıkardığından Thermalright T-Rad2 GTX soğutucusu aldım ve taktım. Taktıktan sonra 2-3 saat normal çalıştı ama sıcaklık derecesi eski fana göre daha yüksek oldu. Ati'nin kendi programında fan ayarlarını kontrol et dedim. Daha sonra garip birşeyler oldu bende kapatıp açayım dedim. Bundan sonrada aşağıda resimlerde göreceğiniz renkli çizgiler çıktı. İşlemler devam ettikten sonra windows mavi ekran gelip bilgisayarı resetliyor.
    -Eski fanı taktığımda sorun yine devam ediyor.
    -Monitörde problem yok.
    -Ekran kartını başka bilgisayara taktığımda da aynı sorun oluşuyor.

Ekran kartını problemi ne olabilir? Garantiye yollasam kabul edilir mi yoksa direk çöp mü :) ?

Çalışan Ekran Kartı Yeni Soğutucu ile Çalışmaz Oldu  Çalışan Ekran Kartı Yeni Soğutucu ile Çalışmaz Oldu

• sanırım fanı değiştirirken hata yapmışsınız ve kart fazla ısından zarar görmüş garantiye yollayın bi hatanız varsa zaten size tamiri şu kadar diye fiyat çıkarırlar veya kullanıcı hatası derler ürün geri gelir o zaman çöp olur garantiye yollarken kendi fanını takın üzerine
  • Garantiye yollayayım o zaman. Yalnız kendi termal macunu kurumuştu yenisini yaptım. Yeni yapıldığını anlarlar mıyoksa temizlesem mi?
  • temizleme kalsın o kadar incelemezler sanırım
  • Aynı görüntü sorunlarını bende yaşadım.Sana sadece Geçmiş olsun diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.