Şimdi Ara

çakma ipod büyük boy (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben yazılım bulunmayınca sinirlenip camı çıkarmıştım sonra sagolsun Naughty arkadaş bulmuştu neyse yazılımı yükledim oldu sonra camı taktım acaba cam takılıyken mi yazılımı yüklemeliydim diyorum ama bir durum daha war web cam olarak draywırınıda buldum yükledim o web cam özelligini açınca pc de pembe yeşil sarı yani renkleri karıtırıyor du sanırım camı o sinirli halimle çıkardıgımdan bozuldumu acaba.... yok yazılım farklı deil aynı menü eski halini aldı ama cam işte::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLÂL85 -- 28 Aralık 2007; 22:12:32 >
  • ya dostum bu cıhazın aynısı bendede var bu dedıgın dosyaları ındırıyorum ıcıne atıyorum software ınnstallıng yazıo bılgısayardan cekncede kapanıo bıdaha bastan yapmam gerekıo yanı bunun ozel bıseyi varmı bıleyimde ona gore yapayım cıldırttı benı yaw
  • sendeki donanımsaldır kanımca şuan benim cihaz mefta çalışmıytor çöpe atacam biraz daha bekliyorum
  • bu tür ürünlerde genelde bir sorun var chipleri farklı farklı
    :D
    çin çan çon
  • Benim arkadaşımdada seninkine benzer bi mp4 çalar vardı kameralıydı oda bilgisayara taktığında tınmıyodu bozuk demişler çöpe atmışlar
  • aslında çöpe atmadan önce +6 kez düşünmelisiniz çünkü bu cihaz yazılımı veri çipi ile aynı ortamda oldugu için alet kaldırmıyor bu sebepten kendini resetliyor eger elinizde bu tür cihaz varsa ve menü de bu şekilde mavi ise lütfen atmayın arkadaşımız çok güzel bir şekilde anlatmış uygulayın ve cihazınıza kavuşun saygılarımla
  • sakın böyle bişey yapma!

iPod al daha gzl
  • sorunun çözülmüş hayırlı olsun bu aletlerden bir tanede ben alıyım çakma ipod nano ses kalitesi nasıl güzelmi ben bir yerde gördüm dışarıyada ses veriyodu 1 gb 40 ytl fiyatıda uygun alıcam bundan ama sprumu yanıtlarsan sevinirim ses kalitesi nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

sorunun çözülmüş hayırlı olsun bu aletlerden bir tanede ben alıyım çakma ipod nano ses kalitesi nasıl güzelmi ben bir yerde gördüm dışarıyada ses veriyodu 1 gb 40 ytl fiyatıda uygun alıcam bundan ama sprumu yanıtlarsan sevinirim ses kalitesi nasıl

ben ses kalitesini hiç begenmiyorum hatta geçen sene bozulmadan önce çember kulaklık ile denedim çok hoş bi kulaklık oluyor kendisi ama o bile cihazın ses kalitesini kötüden iyiyiye çeviremedi kalite yok ses arıyorsan başka ve orjinal cihazlara yönel bu cihaz ve bunun gibi çakma olanlar da ses kalitesi yok

• ne demiş ingiliz ucuz mal alacak kadar zengin değilim kendimi tututum tutum tuttum paramı bankada biriktirdim ve doğubanktan ıpod touch aldım yani paranı tutunca alabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadraj -- 21 Temmuz 2008; 12:09:30 >
  • güzeldi bunu tuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BİLÂL85 -- 21 Temmuz 2008; 11:30:19 >
  • teşekkürler kararsız kaldım şimdi ucuz diye alıcaktım ama kalite yok madem almaya değmez kuzenimdede çakma sony var o memnun birde onun mp3 çalarına bakıyım kararımı veriyim para biriktirsem bile pahalı bişey alamam öğrenciyim dersaneye falan gidebilirim çok sağolun
  • quote:

teşekkürler kararsız kaldım şimdi ucuz diye alıcaktım ama kalite yok madem almaya değmez kuzenimdede çakma sony var o memnun birde onun mp3 çalarına bakıyım kararımı veriyim para biriktirsem bile pahalı bişey alamam öğrenciyim dersaneye falan gidebilirim çok sağolun

ya o zaman creativenin ucuz yada ıpodun ucuz birşeyini al ekranı var video oynatıyor diye sakın gözünü boyamasın bu lertler bu aletlere vereceğin parayı ust üste koyup güzel orjinal birşeyde alabilirsin biraz geç alırsın ama çakma olmamasının keyfini yaşarsın aleti her gördüğünde içine siner keşeke güzel aletler yapsalarsa al diyebilsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

quote:

teşekkürler kararsız kaldım şimdi ucuz diye alıcaktım ama kalite yok madem almaya değmez kuzenimdede çakma sony var o memnun birde onun mp3 çalarına bakıyım kararımı veriyim para biriktirsem bile pahalı bişey alamam öğrenciyim dersaneye falan gidebilirim çok sağolun

ya o zaman creativenin ucuz yada ıpodun ucuz birşeyini al ekranı var video oynatıyor diye sakın gözünü boyamasın bu lertler bu aletlere vereceğin parayı ust üste koyup güzel orjinal birşeyde alabilirsin biraz geç alırsın ama çakma olmamasının keyfini yaşarsın aleti her gördüğünde içine siner keşeke güzel aletler yapsalarsa al diyebilsem

ipod suffle orjinali ucuz gibi ama ufakta olsa ekranı yok zaten mp3 çalarda video izlemem ama yinede renkli ekranı olsun istiyorum kuzenimin sahte mp3 çalarına bir bakıyım hoşuma giderse sahte alıcam kötü gelirse artık paraya kıyıp orjinal iyi bişey alıcam sizce minton nasıl bir marka onunda mp3 çalarları ucuz

• bilal seni ekledim msne aynı sorun bendede war ama formatlıyamıorum
    :s
    ayrıca menu tusuylada acılmıor sen nasıl actın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.