Şimdi Ara

CAFESİNDE WinRollBack KULLANAN VARMI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internet cafeler için mükemmel bir program winrollback ama bir sorun var. Eğer bu program hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum. Ya da teknik açıdan problemimi çözen olursa..

Problem şu GTA vice city oyunu winrollback programı açık olduğu zaman ki işe yaraması için devamlı açık olması lazım bir türlü açılmıyo oyun başlangıcındaki yükleme sona geldiği zaman donuyo. Ne zaman programı disable ediyorum o zaman çalışıyo. Şimdi öğrenmek istediğim winrollback proğramı GTA nın hangi dosyasını sınırlıyo ya da etkiliyo olabilir.
    Valla biraz zor bi soru ama ne yapim sorunlar tükenmiyo bende

• PROGRAM ÇOK GÜZEL ANCAK BENDE GTA VİCE CİTY FACİASI YAŞADIM ONLA O YÜZDEN KALDIRIP DEEP FREEZE KURDUM.
  • Ya özellikle lisanslı aldım 120 milyona sorun çıkmasın diye peki hiç araştırmadınmı neden oluyor diye. Artı deep freze nasıl memnunmusun. Ama ben bu işin üzerine gidecem çözene kadar. İngilizcem çok iyi değil yoksa yazacaktım datapol şirketine maili ama şimdilik çözümü burda arıyoruz.
  • dostum bende gtada sorun yaşamıyorum hiç oyunlarım d ye atıyorum winrollback c yi koruyorr hiç donma kililenme yok
  • bu sorunun çözümü yıllardır bulunamadı bende cafemde winrolback kullanıyorum çözümü şöyle aştım gta yı d sürücüsüne kurdum d sürücüsünüde devre dışı bıraktım problem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.