Şimdi Ara

CABAL 1 HAKKINDA BİR SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, sizlere bişi sormak istiyorum da, 136 lvl FS ve 107 lvl GL charlarım var, FS'de char itemsizken %44 Crit. rate ve %80 Crit. dmg olmasına rağmen, GL'de %5 Crit. rate ve %20 Crit. dmg var.
    Yapmadığım bir görev veya o tarz birşey mi var, yoksa bu durum charların kendi özelliği mi?
    Şimdiden teşekkürler..

• fsnin buff skili vardı sanırıım süresiz 25 crit rate veren
  • Evet pasif skilleriyle o kadar oluyor. Arada pasiflerin neye yaradıklarını oku :D Hem 44 değildir o, yüzükleri falan çıkarmamışındır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar cevaplar için, ben de yazdıktan sonra farkettim pasifte olduğunu. FS den sonra GL crit. anlamında çok ezik gibi geldi :)
    Bu arada Mars serverındayım ve 5-6 itemimi bir türlü satamadım, piyasada mı bi acayiplik var, oyuncular mı azaldı bir anda anlamadım. ucuza da koyduğumu düşünüyorum ama,itemleri şu fiyatladan koydum da biraz yeni sayılırım , fiyatlara bi bakabilirmisiniz;

%5 skill amp/ +50 hp/ +8 mithril suit (FS) 75 m
    %3 skill amp/ 2 slot/ +8 mithril boots (FS) 35m
    %26 crit. dmg/ 2 slot/ +7 mithril blade 38 m
    %3 skill amp /2 slot 20 crit dmg./ +6 sigmetal cyrstal 28 m
    %27 crit. dmg./ 2 slot / +7 sigmetal visor (FS) 29 m
    %3 skill amp / 2 slot %3 hp steal / +9 sigmetal gauntlet (FS) 33m
  • dts006 D kullanıcısına yanıt
    Hem öyle pahalı itemleri satman zaman alır zaten (pahalı dedim diye azaltma fiyatları :D) hemde oyuncu sayısında azalma olmuşta olabilir. Biraz bekle satarsın elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam cabalda pazar ölmüş, fiyatları 5-10 m düşürmeme rağmen tık yok. GL nin de doğru düzgün itemi bile yok, aradığım hiç bişeyi bulamıyosun.
    Bide milyarlık itemler var ki onlar nasıl satılıyor merak ediyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.