Şimdi Ara

C# ile Android programlama dersleri arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3.5 aylık kurs sürecinden sonra c# ile ilgili iyi derecede bilgi sahibi oldum, şimdi de c# kullanarak Android progralamaya giriş yapmak istiyorum. Bu konuyla ilgili ders kaynağı arıyorum. Video veya yazılı anlatım şeklinde olabilir. Elinizde güzel kaynaklar varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim.

• Xamarin-mono bi araştır

Ha bir de java kullan derim xamarin çok da sağlıklı olmayabiliyormuş. Zaten gerçek anlamda bir şey öğrendiysen javayı da çözersin 1 haftada sıkıntı olmaz
  • Teşekkürler cevabın için. Evet android programlama için aslında java öğrenmek gerektiğini biliyorum ama c#'ı daha yeni öğrenmişken önce onu iyice oturtmak istiyorum, zaten şu an için üst düzey bir şey geliştirmeyeceğim o yüzden sıkıntı olmaz c#'ı kullanmak. Xamarin'i indirdim de düzgün ders kaynağı bulamadım henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ey özgürlük -- 26 Mayıs 2014; 4:40:40 >
  • Xamarin'in documentary bölümü vardır mutlaka fakat İngilizce olur, ondan başka kaynak ta bulabileceğinizi sanmıyorum.
  • Anladım teşekkür ederim, biraz kurcalayım o zaman kendim çözmeye çalışayım İngilizce çok sorun değil.
  • Xamarin örnek projeler vardı bi yerde oraya da bakabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.