Şimdi Ara

[ByMobile] BİREBİR 1.SINIF REPLİKALAR : GALAXY SERİSİ >> (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.665
Cevap
49
Favori
123.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birtek bana aldigim cihazla alakali yardimci olmadi bu arkadas herhalde..Saka gibi.
  • üstadım neden yoksunuz sıkıntı nedir ürünmü yok elinizde
  • Konu nasıl açılır bilmediğimden sorunumu buraya yazmak istedim. Yaklaşık 2 yıldır Çin malı Samsung Galaxy S5 kullanıyorum. Geçen haftaya kadar bir sorun yaşamamıştım. Sorun telefon takılıyor yani dokunmatik kısmı donuyor işlem yapmıyor ama air gesture kısmından sayfayı atlatabiliyorum yani aslında telefon değil de dokunmatik kısmı donuyor. Bu yaklaşık 5-10 saniye sürüyor sonra düzeliyor. Sık sık yaşıyorum bu sorunu. Özellikle telefon çağrılarını açarken veya mesaj yazarken tam bir işkence olmaya başladı çünkü işlem yapamıyorum. Sorunun giderilmesi adına telefonu fabrika ayarlarında döndürdüm düzelmedi. Screen protectorunu değiştirdim, sd kartı değiştirdim, bataryayı değiştirdim... Tüm bu değişikliklere rağmen düzelme olmadı. Fikri olan varsa yardımcı olmanızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat34murat

Konu nasıl açılır bilmediğimden sorunumu buraya yazmak istedim. Yaklaşık 2 yıldır Çin malı Samsung Galaxy S5 kullanıyorum. Geçen haftaya kadar bir sorun yaşamamıştım. Sorun telefon takılıyor yani dokunmatik kısmı donuyor işlem yapmıyor ama air gesture kısmından sayfayı atlatabiliyorum yani aslında telefon değil de dokunmatik kısmı donuyor. Bu yaklaşık 5-10 saniye sürüyor sonra düzeliyor. Sık sık yaşıyorum bu sorunu. Özellikle telefon çağrılarını açarken veya mesaj yazarken tam bir işkence olmaya başladı çünkü işlem yapamıyorum. Sorunun giderilmesi adına telefonu fabrika ayarlarında döndürdüm düzelmedi. Screen protectorunu değiştirdim, sd kartı değiştirdim, bataryayı değiştirdim... Tüm bu değişikliklere rağmen düzelme olmadı. Fikri olan varsa yardımcı olmanızı bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alynty: murat34murat

Konu nasyl açylyr bilmedi?imden sorunumu buraya yazmak istedim. Yakla?yk 2 yyldyr Çin maly Samsung Galaxy S5 kullanyyorum. Geçen haftaya kadar bir sorun ya?amamy?tym. Sorun telefon takylyyor yani dokunmatik kysmy donuyor i?lem yapmyyor ama air gesture kysmyndan sayfayy atlatabiliyorum yani aslynda telefon de?il de dokunmatik kysmy donuyor. Bu yakla?yk 5-10 saniye sürüyor sonra düzeliyor. Syk syk ya?yyorum bu sorunu. Özellikle telefon ça?rylaryny açarken veya mesaj yazarken tam bir i?kence olmaya ba?lady çünkü i?lem yapamyyorum. Sorunun giderilmesi adyna telefonu fabrika ayarlarynda döndürdüm düzelmedi. Screen protectorunu de?i?tirdim, sd karty de?i?tirdim, bataryayy de?i?tirdim... Tüm bu de?i?ikliklere ra?men düzelme olmady. Fikri olan varsa yardymcy olmanyzy bekliyorum.

ürün root lu mu e?er rootlu ise kendi uygulamalaryndan gereksiz olanlary kaldyryn telefonun ramini rahatlatyn fazla program kurmamaya bakyn

• birebir ürünlerden aldığım galaxy edge 7 ürünümün para iadesini 30 gündür alamadım.başına gelen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.