Şimdi Ara

BÜYÜK ILLUMINATI EYLEMİ (TÜRKİYE GENELİ 18 EYLÜL PAZAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
5.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR,BU GİZLİ ÖRGÜTÜ TÜM HALKIN BİLMEYE İHTİYACI VAR,MEDYANIN GERÇEĞİ ASLA SÖYLEMEYECEĞİNİ BİLİYORSUNUZ,ÖYLEYSE BU GÖREV BİZLERE DÜŞÜYOR,TÜRKİYE GENELİ YOĞUN BİR EYLEM İLE BU GİZLİ ÖRGÜTE DİKKATLERİ ÇEKEBİLİRİZ.

ÖNCELİKLE YAPMANIZ GEREKEN,FORUMDA BULUNDUĞUNUZ ŞEHİR ADINA EYLEM KONUSU AÇMAK,TÜRKİYE GENELİ 18 EYLÜLDE EŞ ZAMANLI BÜYÜK EYLEMLER GERÇEKLEŞECEK VE KESİNLİKLE MEDYADA YER ALACAK,İNSANLAR ARAŞTIRMAYA YÖNELEYECEK,TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN KOMPLOLAR AÇIĞA ÇIKMAYA BAŞLAYACAK

EĞER İYİ BİR VATANDAŞ İSEN,ÜLKENE BAĞLILIĞI VERGİ ÖDEYİP ASKERE GİDİP GELİP,HABERLERİ İZLEYEREK YAPAMAZSIN.TÜM DÜNYA ONLARIN ELİNDE,ÖYLEYSE BÜYÜĞÜ OYNAYALIM.DÜNYANIN EN ÖNEMLİ GLOBAL KOMPLOSU VE DÜNYA TARİHİNİN EN ÖNEMLİ EYLEMİ İÇİN HAZIR OLUN.

DDO (DECCALE DİRENİŞ ORDUSU) VE MİÖ (MASON İMHA ÖRGÜTÜ)'NÜN KATKILARIYLA

Öncelikle facebook'da bu buluşma için etkinlik açmanızı istiyorum,daha sonra internet ortamında yayacağız.

Foruma BÜYÜK İLLUMİNATİ EYLEMİ (ANKARA 18 EYLÜL SAAT 14.00) gibi konular açın,herkes bulunduğu şehri kapsın,ve konuda eylemin yerini belirleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXS -- 3 Eylül 2011; 1:06:03 >

• nota güldüm
  • iyi düşün derim
     BÜYÜK ILLUMINATI EYLEMİ (TÜRKİYE GENELİ 18 EYLÜL PAZAR)
  • Hee tabi. Halka önceden ince ince fikir vermeden İllüminati Kahrolsun diye bağırın, deli derler. Denemesi bedava.
  • PM attım kardeş
  • Bolu'da düzenleneceğini sanmıyorum ama olursa sonuna kadar varım.
  • eylem son derece ciddidir ve tüm medyada yer alacaktır.
  • eyleme katılacka arkadaşlar konuyu up'larsa sevinirim
  • Yaşasın İlluminati, yaşasın HAARP, yaşasın masum köylülerin gördüğü uzaylılar!!!1birbir11!11birbir!!1
  • 18 eylül saat 15'de olmaz mı ya?
  • Büyük çaplı bişeyler olursa haberlere çıkabilir, haberlere çıkarsa haberciler konu hakkında halkı az da olsa bilgilendirebilir. Ankarada olursa gelirik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wto

Büyük çaplı bişeyler olursa haberlere çıkabilir, haberlere çıkarsa haberciler konu hakkında halkı az da olsa bilgilendirebilir. Ankarada olursa gelirik.

büyük çaplı olacak,organize için yeterli değiliz.Siz üyelere ihtiyacımız var,facebookte katılım için etkinlik ve foruma konu açarak yardımcı olabilirsiniz
  • Çarpıtılacağına eminim. Paranoyak damgası yeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Çarpıtılacağına eminim. Paranoyak damgası yeriz.

marduk'un çıplak gözle görülebildiği şu zamanda,kaos çıkmaması için yalanlar uyduracaklardır fakat ihtiyacımız olan halkın kendisi değil.Sizlere tavsiyem şehirden uzakta yaşayın ve bolca yiyecek stoklayın.
  • çarpişak . ben gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XXS

quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Çarpıtılacağına eminim. Paranoyak damgası yeriz.

marduk'un çıplak gözle görülebildiği şu zamanda,kaos çıkmaması için yalanlar uyduracaklardır fakat ihtiyacımız olan halkın kendisi değil.Sizlere tavsiyem şehirden uzakta yaşayın ve bolca yiyecek stoklayın.

Noluyoz ya
    Görende savaş çıkacak sanırAbartmayın bu kadar.
    Tamam bende inanıyorum varlığına ama bu kadarda abartı değil be.

• Aksaray, Valilik önü saat 14.
  • söylentilerde çıkar bu protestoyu düzenleyen kişi protestodan 3 gün sonra boğazı kesilerek öldürüldü
  • Gerçek olduğuna inanmıyorum. Gerçekse destekliyorum. Sen de iqsu 200 olduğunu iddia edip yalan dolanla milleti myspace sayfasına sokmaya çalışan birisisin.
  • horusun herşeyi gören gözü sizide görür sonrasında siz bişey görmeden gidersiniz cCc Illuminati cCc
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.