Şimdi Ara

Büyük dedenin kayıp mirası!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar direkt konuya giriyorum. Büyüklerimizden çocukluktan beri falanca yerdem göç etmeden önce bir sürü arazimiz vardı filanca yerin şu kadarı zamanında hep bizimdi hakkımızı alamadık hepsi kayıp oldu diyerek büyüdük. Ama ne yazık ki bu yerlerin ne tapusu vardı ne de yerleri belliydi dediler hep. Ben de bir kaç senedir bu işlere kafa yordum, baya kişiyle muattap olarak belgeler veya kanıtlar bulmakla uğraştım. Sonunda hedefime ulaştım ve büyük büyük dedemin eskiden sahip olduğu kayıp yerleri bulmayı başardım. Fakat konuştuğum bir kaç kişi benden önce üst soy olduğu için miras bana gelene kadar bir sürü kişiye de ulaşacağı için uğraşmamam gerektiğini söyledi. Bazısı da diğerlerinin haberi yok sen buldu isen tek hak sahibi sensin dediler. ( Görüştüğüm kişiler farklı hukuk çalışanları ) benim sormak istediğim daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan var mı? Var ise hangi davaları açtılar ve nasıl sonuçlar alındı? Ayrıca hukukî bilgisi olanlar ve dava ile ilgilenmek isteyen arkadaşlara olursa da irtibat kurmak isterim. Dip not: Eğer cidden yardımcı olacak arkadaşlar olursa İstanbul'da veya yaşadığı il hangisi ise sıfır bir ev hediye sözü veriyorum.( Miras çok büyük, benden başkası bilmiyor, bulamıyor ve tek ben hak alabilir isem sözüm geçerlidir) teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ek olarak; miras kalan yerlerin tüm bilgilerine sahibim, yerleri gidip gördüm ve çok uçuk fiyata satılacak yerler.

• özel mesaj attım

• böyle bir şeyi başarsan bile önce yakınlık derecesine bakılır yapacağın şey en iyi ihtimalle bazı akrabalarını zengin etmek olur uyandırma derim ama kendine güveniyorsan dene ancak senin önünde biri varsa o alacak ve yeni aldığı son model togg arabasıyla sizin evin önünde patinaj atarak yeni manitasını bakkala gönderecek toz duman içinde size nanik yapacaktır

bu kesin ispatta geçerli

yok buralar eskiden bizimdi ile olmaz.

tapu yoksa hepiniz hava alırsınız

cezayir de eskiden bizimdi gidip isteyelim olmaz derler.

ev kalabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Temmuz 2022; 19:47:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.