Şimdi Ara

Büyük Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Bi sorunum var 20 gün e yakın oldu sorunum devam etmekte ve çözüm bulamıyorum.Sizinde deneyimlerinize güvenerek buraya konu açıyorum.Sorunum şöyle.Süperonline fiber 50mbit kullanıcısıyım.Arkadaşımla beraber oynuyoruz wot u.Sorunumuz ise bağlantı kopması buda şu şekilde oluyor oyundayken savaş içinde oyun donuyor ping takılı kalıyor 1 dk içinde bağlantınız koptu diye ekran a yazı geliyor tamam tıklayıp ilk k.adı girilen ekran a atıyor.Sorunu gün içinde aralıklarla devam ediyor.Bazen bende olmazsa arkadaşımda oluyor onda olmazsa bende oluyor yada ikimizde birden oluyor.Ping ortalama 90-100 arası oluyor oyunda az öncede kendi gözümle yakaladım bi anda gene oyun dondu tam düşecekken ping 556 oldu sonra geri 100 ler e düştü ve 10 saniye içinde oyun dondu ve 1 dk içerisinde geri düştüm.Artık oyundan soğudum bu durum yüzünden ne yapacağımı bilemiyorum superonline ile görüşüyorum eve geliyor teknik ekip sorun gözükmüyor diyor mh ile görüşüyorum arıza kaydınız devam etmekte diyor ama benim net olarak sorunum süperonlineden mi kaynaklanıyor wot sunucusundan mı hala bilmiş değilim.Aranızda böyle bir sorun yaşayan yada daha önce başından geçmiş arkadaş varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden tşkler.

• Benzer sorunu splitter değiştirerek çözmüştüm. Denemediysen aklında olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

Benzer sorunu splitter değiştirerek çözmüştüm. Denemediysen aklında olsun.

Hocam Bendeki Fİber Slipter bulunmamakta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.