Şimdi Ara

Bütün tarayıcılar hikaye Opera Akarrrrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fanatik bir firefox kullanıcısıydım çok kastığı için chrome geçtim oda acaip derecede kasmaya başladı 1 saat önce operaya geçtim kasmanın k sı bile yok hemen geçin pişman olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çayla Simit İyi Gider -- 23 Nisan 2010; 16:16:51 >

• Bende geçicem galiba opera ie , firefox , chrome hepsi kasıyor
  • Biz boşa demiyoruz,opera kullanmayan internet kullanmış sayılmaz
  • Bu nickler ne yahu ;

Çayla Simit İyi Gider
    ÇayaBisküviBandım
    ÇayKahve
    ÇaySigara

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

Biz boşa demiyoruz,opera kullanmayan internet kullanmış sayılmaz

kaç nokta kaçı indirmem gerek.
  • yaklaşık 3 yıldır opera kullanıcısıyım başka hiçbirini denemedim gayette memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

quote:

10.50 var bende canavar gibi,10.51 de çıkmış ama denemedim sen en son sürümü indir yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çayla Simit İyi Gider

Fanatik bir firefox kullanıcısıydım çok kastığı için chrome geçtim oda acaip derecede kasmaya başladı 1 saat önce operaya geçtim kasmanın k sı bile yok hemen geçin pişman olursunuz

sorun senin pcde olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 23 Nisan 2010; 16:22:56 >
  • pc'n noobsa chrome ne yapsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Theodore Cartman. -- 23 Nisan 2010; 16:23:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iNFiNiTy Da®k

quote:

Orijinalden alıntı: Çayla Simit İyi Gider

Fanatik bir firefox kullanıcısıydım çok kastığı için chrome geçtim oda acaip derecede kasmaya başladı 1 saat önce operaya geçtim kasmanın k sı bile yok hemen geçin pişman olursunuz

sorun senin pcde olmasın

pc kötü olabilir ama opera kasmıyor bana burda fanatiklik yapmayın

• Operadan Firefox a geçtim gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

quote:

http://get6.opera.com/pub/opera/win/1051/int/Opera_1051_int_Setup.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pianistvirtuoso -- 23 Nisan 2010; 16:28:09 >

• operada sayfa soruunu var mesela microsoft sitelerine gir bakalim nasil goruntuleniyor hotmail.com gibi aslında suc operanin degil tekelci microsoft un sucu
  • Yıllardır firefox kullanıyorum memnunum başka bir tarayıcıya geçmeyi düşünmüyorum

Firefox bana yavaş gelmiyor birçok kişideki "çökme" problemide bende olmıyor
  • Yahu kendi çok şanslı ilan etmeliyim herkezde kasan firefox bende aksine performans üstünlügü gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Yahu kendi çok şanslı ilan etmeliyim herkezde kasan firefox bende aksine performans üstünlügü gösteriyor.

Gerekli eklentiler kurulu mu ? Ad block Plus vs. Eğer kurulu değilse kurup dene bir de öyle bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FB®h Pozitif -- 23 Nisan 2010; 18:27:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.