Şimdi Ara

bursa, spoiler- marşpiyer taktırmak için yer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mazda3 aracım için net üzerinden spoiler ve marşpiyer getirttim ve haftasonu taktırmak istiyorum. Bursa'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

Ayrıca montaj konusunda özellikler dikkat etmemi önerdiğiniz bir konu varmı?

Teşekkürler, selamlar

• Öncelikle hayırlı olsun, sorunuza cevap veremeyeceğim ama yurtdışındanmı aldınız merak ettim. Eğer yurtdışından aldıysanız kargosu ile ne kadara maloldu ve gümrük ödedinizmi?
  • bursadan çok takip eden yok sanırım bölümü, bende geçenlerde tatil için oradayken nokian bayiisi bilen varmı diye sormuştum hiç cevap gelmemişti
  • Bursa Beşyol'da Mad Design'a gidip Gökhan'ın adını verin yardımcı olurlar. Çıkartamazlarsa Leon'u olan Gökhan dersiniz.
  • Bursada oturuyorum fakat birini öneremiyeceğim.Arabayı delip mi taktıracaksınız yoksa yapıştırma mı ? İyi yapıştırma yapılmayan spoilerler pek dayanıklı olmuyormuş hatta bi forumda "spoilerim uçtu-gitti" diye bir başlık görmüştüm
  • istanbul poliset'ten getirttim, kargo dahil toplam 250 liraya geldi
    spoiler sadece yapışıyor, marşpiyer 2 yerden vidalı.
    Her ikiside orjinalinin aynısı, spoiler ince bişey olduğundan kopma uçma sorunu olmayacağını umut ediyorum
    :D
  • ben ünlaks oto aksesuardan almıştım sanırım osmangazideydi.internetten bulup sipariş vermiştim. Kendim Bartındayım. 6 ay oldu boya işçilik kalite herhangi bir sorun görmedim.. googlede araştır ünlaks diye web siteleride var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.