Şimdi Ara

Bursa'dan Eskişehir YHT'ye Gitmek Yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi Bursa'dan direk Eskişehir yht garına giden otobüs var mı (Kamil Koç Hariç) eğer yoksa Eskişehir otogarından nasıl giderim ve maliyeti, süresi ne olur?
    Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microt -- 1 Ağustos 2015; 19:16:08 >

• yukarı
  • Direk gara giden otobüs yok.Eskişehir otogara geldiğinde tramvayla gidebilirsin.Durak direk garın önünde değil ama gayet yakın.Mesafeyi tam kestiremedim ama Espark veya bir önceki durakta inersen 5 dakikaya garda olursun.Otogardan SSK ya giden tramvaya bineceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Direk gara giden otobüs yok.Eskişehir otogara geldiğinde tramvayla gidebilirsin.Durak direk garın önünde değil ama gayet yakın.Mesafeyi tam kestiremedim ama Espark veya bir önceki durakta inersen 5 dakikaya garda olursun.Otogardan SSK ya giden tramvaya bineceksin.

peki dışardan geldiğim için bilet alınamıyormuş diye duydum doğru mu alınıyorsa ne kadar? tramvayla ne kadar sürüyor gar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: microt

quote:

Direk gara giden otobüs yok.Eskişehir otogara geldiğinde tramvayla gidebilirsin.Durak direk garın önünde değil ama gayet yakın.Mesafeyi tam kestiremedim ama Espark veya bir önceki durakta inersen 5 dakikaya garda olursun.Otogardan SSK ya giden tramvaya bineceksin.

peki dışardan geldiğim için bilet alınamıyormuş diye duydum doğru mu alınıyorsa ne kadar? tramvayla ne kadar sürüyor gar?

Bilet olarak tramvay biletini kastediyorsan almak zorunlu.Tek basımlık kartlar var fiyatı 2.5 civarı sanırım.Yarım saat sürer muhtemelen.Bir süredir şehirde değilim o yüzden tahmini rakamlar verebiliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: microt

quote:

Bilet olarak tramvay biletini kastediyorsan almak zorunlu.Tek basımlık kartlar var fiyatı 2.5 civarı sanırım.Yarım saat sürer muhtemelen.Bir süredir şehirde değilim o yüzden tahmini rakamlar verebiliyorum

tamam teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.