Şimdi Ara

Burak Yılmaz ı bir tek benmi sevmiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende sevmiyorum ama adam atıyor atıncada bişey diyemiyoruz.
  • Burak kazma yıaa diyen, Hamit'e her ayağına top geldiğinde küfreden, gol yiyince susan, öne geçince coşan taraftar tutmasın şu takımı.

Hak etmiyorsunuz bu takımın başarılarıyla sevinmeyi. Gidin Barçalı Realli olun arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Kalas, odun gibi bir oyuncu. Ne işi var bu takımda anlamıyorum.

utan biraz utan!
  • Beyler sonuçtan sonra yalakalık gibi algılamayın ama ben Burak Yılmaz gerçekten futbolunu ve duruşunu beğeniyorum eleştirilecek gerçekten çok yönü var ancak önemli özellikleri bütün eleştirileri örtecek seviyede...Yere atma olayını kendi de biliyor bunu da her seferinde kullanıyorlar adamın artık ne yapması gerek merak ediyorum ? yani şuan bunları drogba yapsa bizim takımda altından heykelini dikmişti insanlar Drogbayı eleştirmek için söylemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beyler sonuçtan sonra yalakalık gibi algılamayın ama ben Burak Yılmaz gerçekten futbolunu ve duruşunu beğeniyorum eleştirilecek gerçekten çok yönü var ancak önemli özellikleri bütün eleştirileri örtecek seviyede...Yere atma olayını kendi de biliyor bunu da her seferinde kullanıyorlar adamın artık ne yapması gerek merak ediyorum ? yani şuan bunları drogba yapsa bizim takımda altından heykelini dikmişti insanlar Drogbayı eleştirmek için söylemiyorum

Hayır şu bugün kü galatasaray eger burakın topla manevra yapma özellıgı olsaydı shalkı ilk dk dan dagılmıştı. burakın attıgı golde gerçekci olalım tesadüfü bir gol kendi kendine birşeyler cıkarmadı defans ve kaleci hatası cok buyuktu. tamam ama yinede 4x4 bir goldu. ancak her maçta öyle önüne top gelmez ve gelmıyorda zaten. eger çeyrek fınale cıkmak ıstıyorsak burak bazı posizyonlarda daha topu almadan asist yapacagı oyuncuyuda görmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beyler sonuçtan sonra yalakalık gibi algılamayın ama ben Burak Yılmaz gerçekten futbolunu ve duruşunu beğeniyorum eleştirilecek gerçekten çok yönü var ancak önemli özellikleri bütün eleştirileri örtecek seviyede...Yere atma olayını kendi de biliyor bunu da her seferinde kullanıyorlar adamın artık ne yapması gerek merak ediyorum ? yani şuan bunları drogba yapsa bizim takımda altından heykelini dikmişti insanlar Drogbayı eleştirmek için söylemiyorum

Hayır şu bugün kü galatasaray eger burakın topla manevra yapma özellıgı olsaydı shalkı ilk dk dan dagılmıştı. burakın attıgı golde gerçekci olalım tesadüfü bir gol kendi kendine birşeyler cıkarmadı defans ve kaleci hatası cok buyuktu. tamam ama yinede 4x4 bir goldu. ancak her maçta öyle önüne top gelmez ve gelmıyorda zaten. eger çeyrek fınale cıkmak ıstıyorsak burak bazı posizyonlarda daha topu almadan asist yapacagı oyuncuyuda görmesi lazım.

Hocam diyorum ya eleştirilecek çok yönü olabilir ancak Burak Yılmaz skora etki etmeyi biliyor geçen sene 33 bu sene 14 ve Ş.L 8 gol bu bile birini eleştirmeyi önler evet topla oynamayı bilse şuan Burak daha da fazla şey yapabilirdi ancak o zaman Galatasarayda göremezdik onu ...Burak yılmaz gerekeni yapıyor

• futboldan ne kadar anlamayan forum ahalisi varsa toplanmış Burak eleştirisi yapıyor.Ama ismi falcao olsaydı ve atleticoda oynasaydı ilahtı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

bir mac yenildik drogba'yi sevmeyeni mi istersin F.T gitsin diyenimi herkes ortaya atladi shalkeyi yenince görucem ben sizi. ortaliktan kaybolursunuz bir sonra ki yenilgiye kadar.
  • Gerçekten Galatasaraylıysanız eğer, lütfen Galatasaray'dan biraz uzak durun. Sizin gibileri ciddiye bile almıyordur ne Burak ne de diğer eleştirdiğiniz futbolcular. Çünkü siz en ufak hatasında arkasından vurursunuz.

Not: Büyük ihtimalle Burak'ı takımda görmek istemeyenler ya 10-12 yaşında ergen, ya da Fenerli.
  • Burak'ı benim kadar sevmeyen yoktur. Tam nefret ettiğim futbolcu. Emre B.'dan beterdir gözümde.

Kendini sürekli yere atması sevmediğim birinci özelliği. Ama sevmediğim asıl özelliği her pozisyonda top ona gelmesin hemen önünü işaret ediyor. Uygun olsun olmasın her pozisyonda. Arkadaşlarına saygısızlık gibi algılıyorum. Sevemiyorum bir türlü. Zaten sevmeme de gerek yok.

Ama yaptıkları takdir edilmeli. Bundan 3-4 sene önce şampiyonlar liginde gol atan 3 Türk diye konular vardı. Şimdi bu adam 8 maçta 8 gol atmış. Bu gollerde öyle basit goller değil, hele son 2 gol birbirinden güzel goller. Ligde attıklarını saymıyorum bile. Türkiye liginde başarılı olmak için ne gerekiyorsa o özelliklere sahip + fazlası var.

Son bir ekleme yapacak olursak, bu adam bu noktaya nerelerden geldi hepimiz biliyoruz. Tebrik üzerine tebrik etmeli

• beğenmiyorum ama her seferinde kapağı takıyor bana
  • Gerçekten Galatasaraylıysanız eğer, lütfen Galatasaray'dan biraz uzak durun. Sizin gibileri ciddiye bile almıyordur ne Burak ne de diğer eleştirdiğiniz futbolcular. Çünkü siz en ufak hatasında arkasından vurursunuz.

Not: Büyük ihtimalle Burak'ı takımda görmek istemeyenler ya 10-12 yaşında ergen, ya da Fenerli.
  • Allahım sana geliyorum...konuya bak...bide destekleyenler var...ahhahahahah ellerinizi açın ve bi sonraki macı bekleyin...elinize birisi kocaman bir kapak koyacak...Kapağı kim mi koyacak : Burak YILMAZ...O yüzden kapağınızı almak için sıraya geçin...Ve fazla konuşmayın...
  • Yeni moda: totem

Koyun gibisiniz valla, anlamını bilmeden moda olan bir kelimeyi her yere sokuşturuyorsunuz.

Burak'ın oyun tarzını, top hakimiyetini beğenmiyorum ama yaptıkları saygı duyulacak işler. Zamanında Hakan Şükür de yerden yere vurulurdu ama adam Türk futbol tarihinin en büyüğü.
  • adam ne kadar düz bir oyuncu olsada çok çalışkan golü atıyor her maçta buda yeterli
  • Sizin gibiler zamanında Kral Hakan Şükür'e de böyle şeyler söylerdi... kazma, topu ayağında tutamıyor, 20 gol kacırıp 1 tane atıyor vs.vs... ve bugün hepiniz Kral diyorsunuz bekleyin Burak için de o günler gelecek..
  • Forumun en sevmedigim uyeleri bile vazgecmisti bu konuyu acmaktan . ULAN ADAM 8 MACTA 8 GOL ATTİ BABAM . COK BEGENDİGİNİZ MESSİ ARKASİNDA XAVİ İNİESTA İLE 7 ATTİ ... KAFAYİ Mİ YEDİNİZ ? TOPUGUYLA ONUNE TOPU DİGİ GOLU İZLEYİN GİDİN SCHALKE MACİNDA YOKTAN VAR ETTİGİ GOLU İZLEYİN .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan demişki, "defans ile koşup, bir kere önüne geçtiğini görmedim," , 2 gün sonra defansın 5 mt arkasından gelip , geçip golü atıyor. bu bahanede çürütülmüş durumda başka bir bahane alalım lütfen
  • böyle adamları almayın foruma. bural öpsün sizi
  • Burak konusunda bazı fbjk'lılar Galatasaraylı kılığına girip yorum bile yaptılar karalamak için. Burak hepsine cevabı yapıştırdı. Burak bu ülkenin bir numarası ve hatta şu anda dünyanın en etkili forveti. Onu bize kazandıranlardan Allah razı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.