Şimdi Ara

bunun değeri ne kadar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 999 tl ye sattım pazara koyıyım dedim 10 sn durmadı anında uçtu kazık yemedim inşAllah işin komik yanı 25 liram vardı bi açıyım dedim yeni başlladım oyuna steamde bu kadar parayı napıcam oda ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezeg -- 7 Nisan 2015; 23:44:31 >

• bize hala tec9
  • bu arada elimden çıkarmak istiyorum satılıktır teklifi olanlar pm atabilir
  • Ne çıktığını silmişsin. Ne çıktı ?
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    bayonet gece factory new m9 değil star trek değil 999 tl ye koydum pazara 10 saniyede gitti
  • Rezeg kullanıcısına yanıt
    Csgoloungeda en kötü o da en kötü 300-350 key diyorlar 500 diyen bile var. 1 keyi nakit 5tl steam parası olarak 6.20 olarak hesapla gerisini sen düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 8 Nisan 2015; 0:21:02 >
  • Key al sat bize olm key lazım lan :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözünüzü seveyim araştırarak satın şu eşyaları.Nakit 1500 2000 liralık eşyayı 900 liraya steamde satınca bizde üzülüyoruz burada.Yazık günah ya sizin gibi araştırmadan satanlar yüzünden millet oto bottur bilmem nedir geçimini sağlıyor.
  • Benim anlamadığım neden bu item işinden anlamayan insanlara çıkıyorda bize çıkmıyor bu itemler. Bu kaçıncı örnek oldu şu forumda
  • Vay be aga bize çıkmaz. Bana oyun atabilirsin steamdan madem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkmn kullanıcısına yanıt
    valla dostum hiç üzgün filan olma bende değilim steamde param bile yoktu şansa 1-2 kutu açıyım dedim 1000 lira kazandım buna üzülmeye gerek yok biraz araştırdım hiç biyerde bulamadım fiyat filan ben tezcanlı birisiyim ama şuan %1000 kardayım yani neresinden bakarsan bak ben mutluyum
  • başka o bıçaktan satılan yoksa , hiç aklına gelmiyor mu acaba insanlar neden steam markete koymuyor bu bıçağı acaba değeri çok mu yüksek demek ?
  • Yav koymayin sunlari steammarkete

Sataydin bana 1000lira havale ile

• konuyu gördüm yazmadımıştım. kendimi suçlu hissettim şimdi

• rip
  • Gecmis olsun.

• Night skini Fn olunca uçuyor hocam. 500 keyden bahsediyorlar 2500 tl eder. Siz steamden o parayı nakite çevireyim deseniz 600 lira anca alırsınız. Valla yazık olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.