Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 29 Aralık 2023; 22:37:1 >

• merhaba
    bende kilo almak için geceleri bebe bisküvisi tüketiyorum
    bunun kalorisi kaç bakim
  • 10 paket bebe bisküvisini 5-6 muzla ve 5 litre sütle kahvaltıda yediğim oluyordu. Tencereden yerdim ve inanın biterdi. O sıra 160 kiloyu geçtim. Bu tarz şeyleri bıraktım ve 124 kilonun altına düştüm. Sonra tekrar 135 oldum ve şimdi de 130'um. Hayırlısı.
  • Enerji ve besin öğeleri kısmının resmini atabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rekuku

Enerji ve besin öğeleri kısmının resmini atabilir misin
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 21 Nisan 2021; 23:21:5 >
  • İçeriğinde msg var Çin tuzu adıyla biliniyor Google da ufak bir araştırma yapabilirsin önceden piyasada nudo marka içinde msg olmayanı vardı köri,lisi çok lezzetli idi şimdi yok piyasa da, birde migros ta yerli üretim olanı var adını hatırlamıyorum fiyatıda uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earsonics Velvet

10 paket bebe bisküvisini 5-6 muzla ve 5 litre sütle kahvaltıda yediğim oluyordu. Tencereden yerdim ve inanın biterdi. O sıra 160 kiloyu geçtim. Bu tarz şeyleri bıraktım ve 124 kilonun altına düştüm. Sonra tekrar 135 oldum ve şimdi de 130'um. Hayırlısı.
    Ben bir tane muz, iki yemek kaşığı bal, bir avuç fındık ve yarım litre sütle kokteyl yapıp iki günde tüketiyorum. Fakir olmasam günde bir litre içerdim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

Ben bir tane muz, iki yemek kaşığı bal, bir avuç fındık ve yarım litre sütle kokteyl yapıp iki günde tüketiyorum. Fakir olmasam günde bir litre içerdim :(

Alıntıları Göster
    Fakirlikle fazla alakası yok, ben über seviyede yemek yediğim için hasta oldum. Endokrinolojiye yatış yapacağım hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deksuri

İçeriğinde msg var Çin tuzu adıyla biliniyor Google da ufak bir araştırma yapabilirsin önceden piyasada nudo marka içinde msg olmayanı vardı köri,lisi çok lezzetli idi şimdi yok piyasa da, birde migros ta yerli üretim olanı var adını hatırlamıyorum fiyatıda uygun
    Hocam burada yazdığına göre msg'nin zararları şehir efsanesiymiş:https://evrimagaci.org/monosodyum-glutamat-msg-veya-cin-tuzu-zehir-kadar-tehlikeli-mi-1055

Zararlıysa da atın ölümü arpadan olsun

• Teşekkür ederim fiyatı nedir bunun
  • rekuku kullanıcısına yanıt
    1.45 lira hocam.
  • Her gece 2 tane yerim ben bundan
  • MSG zararlı falan değil. Ben çok yerdim Noodle. Yiyebilirsin.
  • Makarna yapmayı bilmiyor musun hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Makarna yapmayı bilmiyor musun hocam?
    Makarna yapmak nispeten uzun sürüyor hocam, sosu uğraştırıyor.
  • Kilo almak için bunun haricinde ne tür gıdalar tüketiyorsunuz? Benimde kilo almam lazım
  • Nasıl yiyorsunu bunları hazır iğrenç şeyler ? Al kepekli makarna haşla biraz tereyağla tencerede iki çevir. Peynir at hatta seviyorsan ince ince maydanoz kıy karıştır. Mis gibi ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rekuku

Kilo almak için bunun haricinde ne tür gıdalar tüketiyorsunuz? Benimde kilo almam lazım
    Yukarıda yazdığım kokteyli tüketiyorum hocam. Kahvaltıda yoğurtlu pekmez, reçel vesaire. Ara öğünlerde de meyve, abur cubur vesaire.

3 haftada 57 kilodan 60 kiloya çıktım ama daha üstüne çıkamıyorum bir türlü.
  • Kilo almaknisteyen arkadas, kilo alacaksan saglikli sekilde al. Gece yarisi yemek yemen bunyene zarar verir, vucudun geceleyin uykuda hucrelerini onarmasi icin gerekli enerjiyi sindirimnsistemine harcar. Boylelikle uyku kalitende duser ve hastaliklara acik hale gelirsin. Metabolizman hizli iken ne kadar yersen ye kilo alamazsin. Zamanla durum degisecek ve su icsen yarar hale gelecek. Bu yuzden kilo almaya ugrasmak yerine saglikli yasamaya gayret et. En onemli sey sagliktir. Kilo almaknistiyorsan spor salonunda hem spor yaparak hemde beslenme uzmanindan yardim alarak yap bunu. Yoksa makarna sana sadece yag depolar ve kaskarin erir sonucta sarkan bir vucudun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Kilo almaknisteyen arkadas, kilo alacaksan saglikli sekilde al. Gece yarisi yemek yemen bunyene zarar verir, vucudun geceleyin uykuda hucrelerini onarmasi icin gerekli enerjiyi sindirimnsistemine harcar. Boylelikle uyku kalitende duser ve hastaliklara acik hale gelirsin. Metabolizman hizli iken ne kadar yersen ye kilo alamazsin. Zamanla durum degisecek ve su icsen yarar hale gelecek. Bu yuzden kilo almaya ugrasmak yerine saglikli yasamaya gayret et. En onemli sey sagliktir. Kilo almaknistiyorsan spor salonunda hem spor yaparak hemde beslenme uzmanindan yardim alarak yap bunu. Yoksa makarna sana sadece yag depolar ve kaskarin erir sonucta sarkan bir vucudun olur.
    Kilo almak için ara öğünler şart, geceleyin de yemem gerek. 5 kilo daha almak istiyorum. bir ay kadar daha devam edip bırakacağım. Benim sağlıklı bir şekilde kilo alabilmem için zengin olmam lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.