Şimdi Ara

Bunu Gördükten Sonra Sigarayı Bırakıyorsunuz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigaranın içindeki tüm maddeler! Bildiğiniz zehir içiyoruz.Tuvalet temizleyicisi bile varmış içinde.
    NOT:(İnanmayanlar sağlık bakanlıgının sitesine bakabilir.)
     Bunu Gördükten Sonra Sigarayı Bırakıyorsunuz!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dur la yakayım bi tane daha
  • tuvalet temizleyici boğaz için kurum bağlamasın diye
  • sigara sigara değil nalbur dükkanı mubarek...
  • Metanol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Bunu Gördükten Sonra Sigarayı Bırakıyorsunuz!
  • Yalan bunlar.

İçinde fare zehri varmış. Maşallah adamlar nr kadar zehirli şey varsa yazmışlar. Ama normalde fare zehri içsek ölürüz fakat aigaranın içind konulunca ölmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok canım çekti, bi sigara yakayım
  • Yaktım bi sigara
  • O zaman ilk yarısını arkadaşa diğer yarısını da kendimiz içiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan para kazanan sirketlere karsi yapilan seyler bunlar o kadar sey yok zararli mi diye sorarsan evet oyle ama yok fare zehiri v.b yalan bunlar inanmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 22 Ocak 2014; 10:59:30 >
  • Ben anlamıyorum arkadaş tütün değil mübarek zirai zehir deposu. Tütün la altıüstü bu zehirlerlemi yıkıyolarda bulaşıyo anlamıyorum ki. Madem o kadar zehir varsa neden ordaki zehirlerin 1 tanesinden yudum alsak mefta olucazda sigaradayken ne hikmetse kimse ölmüyo ilk fırtta. Bak ne güzel sigaranın antioksidan özelliği varmış o zehirlerden koruyor

• Valla merak ettim füze yakıtı nasıl giriyor içine ? Yada kadmiyum falan aseton diyo bide

• Ne kadar saglikli seyler varmis oyle.
    icmiyorum mutluyum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağara
  • Devlete güvenlik sağlık Bakanlığı kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

Yalan bunlar.

İçinde fare zehri varmış. Maşallah adamlar nr kadar zehirli şey varsa yazmışlar. Ama normalde fare zehri içsek ölürüz fakat aigaranın içind konulunca ölmüyor.

Aynen yalan bunlardan herhangi birisi olsa içinde 2 dakikada ölürsün. Tamam kötü bir alışkanlık, zararlı ama abartmayalım bunlar sigara içilmesin diye atılan yalanlar
  • Uranyumu unutmuşlar.

İçmiyorum, içmedim. Ama sigara bıraktıracağız diye bildiğimiz tüm zehirleri ekleyelim demişler. Esas sıkıntıyı yaratan duman ve nikotin. Nikotin zaten başlı başına sıkıntı kaynağı. Diğerlerine lüzum yok.
  • Demacia kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar yalan değil olsa bile %0,001 gibi bir miktar var.insanı asıl zehirleyen ve kanser eden de bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.