Şimdi Ara

Bunu Alayımmı: Acer 5710g var mı alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar araştırdım ettim fiyat/performans olarak bunu uygun buldum:
    Acer AS5710g t2450 2.0 ghz/2gb/ati hd2300
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd71567

dizüstünü daha çok internet, ofis, fazla kasmayacak oyunlar (cs,pes) için düşünüyorum.

yarın veya öbürsü gün almayı düşünüyorum sizce bu ürün nasıl, kullanan var mı yada acerla ilgili yorum yapacak?
    Teşekkürler.

• vallahi güzel aletmiş ankaraya gidince belki alabilirim bu cihazı
  • merhaba;
    dün bu bilgisayarı aldım. süper bi alet. sorunsuz çalışıyo. bende zaten oyun ve internet için almıştım. fazla bi beklentim yoktu ama bu alet fazlasıyla güzel... herkese tavsiye ederim.... iyi günler arkadaşlar...
  • bu fiata bu ürün güzelmiş...
  • bizde almayı dusunuyoruz kasası saglam mı pil kaç gidio arkadasım yardım edin
  • ben sipariş ettim hemde 2 tane....bence fiyatına göre donanımı cok iyi...insallah performansıda beklediğim gibi olur
  • arkadaşlar.
    ben doğubanktan aldım. gayet memnunum. sorunsuz çalışıyor. %10 wifi yakaladımmı bağlanıyor. çok da hızlı. eğer ist.da iseniz bi doğubanka uğrayın. size iyi günler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: remarque

arkadaşlar.
    ben doğubanktan aldım. gayet memnunum. sorunsuz çalışıyor. %10 wifi yakaladımmı bağlanıyor. çok da hızlı. eğer ist.da iseniz bi doğubanka uğrayın. size iyi günler...

Kaça aldığını öğrenebilirmiyim acaba?
  • selam;
    1400 ytl ye aldım. programları onlar kuruyo. bi kaç tane ekstra program kurdurdum. taşıma çantası ve maus da hediye. 5 tane de cd aldım. biraz ısrar etsem kulaklık da alırdım ama çok zorlamadım. iş yoğunluğum dolayısıyla pek oynayamıyorum laptopumla ama güzel alet. teknik detaylardan pek anlamam. kasası sağlam ama. tuş takımı çok hoşuma gidiyor benim. beyaz. seramik. öyle işte. başka sorunuz olursa cevaplayım. iyi günler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.