Şimdi Ara

Bulgar şarkılarını bir dinleseniz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulgar şarkılarını bir dinleseniz acayip alışkanlık yapar. Ne kadar güzel olduklarına siz bile şaşırırsınız.

Mesela:

Adrian Copilul Minune - Diskoteka Boom

veya

Hadi Male

veya

sashka vaseva - happy birthday (vip dj's remix)

gibi.

Mutlaka dinleyin tavsiye ederim.

Saygılar...

• Hiç mi haberiniz yok be.

Saygılar...
  • Kardeşim anladık da Saygılar ne oluyo sürekli

Benim de bildiğim bi şarkı var.Geçen sene öğrenmiştim.Flütle çalınan müthiş bi şarkı.Şarkının adı "Rumen Kızı" ama bazı yerlerde "Roman Kızı" diye de geçiyo ama öyle güzel ki hele yankılı bi yerde çalınırsa müthiş olur.Şarkı Bulgar şarkısı mı bilmem ama başında "Balkan Ezgisi" yazıyodu o da belki sayılır ama müthiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknika

Bulgar şarkılarını bir dinleseniz acayip alışkanlık yapar. Ne kadar güzel olduklarına siz bile şaşırırsınız.

Mesela:

Adrian Copilul Minune - Diskoteka Boom

bu bulgarca değil bildiğim kadarıyla..

hade male için şöyle bişey diyeyim :D ziynetin çukulata çikita mı ne öle bi şarksı var, onun bulgarca olan versiyonu. ama ziynetten çok çok çok önce çıktı. ya ziynet şarkıyı bulgarlardan arakladı, ya da 2 side yunanistandan arakladı. çünkü tunanistan bulgaristan türkiye arasında acaip derecede şarkı araklama yarışı var :D
  • eyvah be ya
    bulduk burdada bir kırcalili

şaka maka değil arkadaşlar baya sağlamdır bulgar pop u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedevilslieutenant -- 3 Nisan 2006; 23:16:10 >
  • Vaay bulduk heralde bir kırcaali'li.
  • yokk baa
    sadece 10 yıl görükle göçmen konutlarında oturdum
    erik rakisi bulgar klipleri yazın düğünler ramo vs
    alıştık bu sene oradaki evi kapattım (5 yıldır oturmuyordum
    arada uğrsam yeterdi) özlüyor insan komşularını vs
  • varsa klip arşivin vs görüşelim benim arşivi yedi bir arkadaş
  • arşivimde 1500' yakın bulgarca şarkı 50'den fazla klip var arkdaşlar ama nasıl paylaşırım bilmem

Adrian Copilul Minune - Diskoteka Boom Bu şarkı bulgarca değil , Romencedir bende BG - Silistre'den, iii geceler
  • Biliyorum ama Bulgar disko barlarında vazgeçilmez şarkı.

Aynı zamanda Diğer bulgarca şarkıların da çoğunluğu çok güzel.

Bilmeyen arkadaşlar için dinlemelerini tavsiye ederim.
  • bir göçmen çocuğu olarak söyliyim bütün balkan şarkıları güzel sırf bulgar diil...
  • Ben yaklaşık, 6-7 aydır dinlemeye başladım. Gerçekten çok güzel müzikleri var. Hatta artık her hafta, Bulgar bar ve diskolarına gider oldum. Özellikle Köçek havaları süper. İnanın, en meşhur diskolar da çalsa, herkes oynar. Ben eminim.

İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  • bg şarkıları harbi güsel de şarkı araklama olayı ama kendi yaptıkları şarkılarda ayrı güsel hele klipleri süüper ötesi
  • Ewet arkadaşlar bende beğeniyorum gerçekten güzel şarkılar varsa elinizde yollayabilirmisiniz?
  • ferari diye bi şarkı war çok güzel sonra aziz var

bu arada sırbistan şarkıalrıda çok güzeldir . dinlemeyi düşünürseniz ilk önce ceca yı dinleyin

sırbistanın 1 numaralı şarkıcısı .......
  • bende mestanlıyım anapasız kam ma
  • ben geçen yaz bg de aziz çok dinliyodum o bi çamte falan bu seneki ünlü müzikleri pek bilmiyom ama bırtçetin düğünde döktürdük walla süper şarkılar
  • Arkadaşlar amet gyci gyci bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.