Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.927
Cevap
180
Favori
2.549.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar.Arçelik 6264ı bulaşık makinesi kullanmaktayım. Kafama birşey takıldı da.
    Pervane sayısı kullanma kılavuzunda 3 diyor ama alt ve ortada olmak üzere 2 pervane var.
    yani en üste tavanda pervane yok sadece suyun akacağı bir boru gidiyor ama ucunda altakiler gibi döner pervane yok.
    Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi??Selamlar...
  • A++ inox bulaşık makinesi almak istiyorum 14 kişilik model tavsiyelerinizi bekliyorum.Maximum 1400₺ var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaynakci_1979 -- 2 Eylül 2014; 17:01:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet 4210 sc modelini 1700-1800 liralara almış. Şimdi arıyorum, 3000 lira diyorlar. En ucuz bulduğum yer 2300 lira :( O fiyatlara satan bir yer biliyor musunuz? Bulunduğunuz yerlerdeki mağazalarda vardır belki.

Bunun yerine 1600 lira civarı AEG'nin üst serileri tercih edilebilir mi sizce? Lütfen bir akıl verin birkaç gün içinde almam lazım aleti.
  • Arkadaşlar merhabalar,

Bir el atıp bütçe sorunu yaşayan yeni evlilere yardım ediverin. ):

1000 TL gibi bir rakam ayırabiliyoruz bulaşık makinesine. Hanım, 3-4 programlı bir şey istiyor, yarım yükle çalışsın istiyor, bir de anladığım kadarıyla çelik taban cihazın koku yapmaması adına önemli. Enerji sarfiyatını da A+ gibisinden bakıyoruz. Ne önerirsiniz?

Yarı ankastre Siemens bulduk bir tane de SN54D500TR, emin olamadık tabanı nedir, yarı ankastre olması bize sıkıntı yaratır mı diye.

Yarı ankastrelerde kaplama için bırakılan bölüm öyle dursa çok mu çirkin duruyor, bir bilginiz var mı bir de?

Lütfen yardımcı olun da 5000 TL'ye beyaz eşya işini kapatalım. Teşekkürler.
  • Cevap vermediniz diye bir delilik yapıp Profilo BM6481MG aldım. 1433'e geldi. ):
  • Piyasada şuanda yıkamada en çok su kulanan makinalar hangileri? Kaç Lt su harcıyorlar?

En çok su harcayanları lazım bana :)
  • Merhaba,

Ben Galatasaray Üniversitesi Araştırma görevlisi Belgin Kaygan. Online tüketici davranışı üzerine bir makale yazıyorum ve bu nedenle forumlarda gözlemler yapıyorum. Makalede isimler kesinlikle gizli tutulacaktır ve bilgiler tamamen bilimsel amaçlı kullanılacaktır. Sizinde bilginiz dahilinde çalışmama devam etmek isterim.
    Herkese iyi forumlar diliyorum
  • Marka model farketmez şuan inox kaplama en alinasi bulasik makinesi hangisidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Marka model farketmez şuan inox kaplama en alinasi bulasik makinesi hangisidir?

iyilerden biri; profilo 6481mg... http://www.n11.com/profilo-bm-6481-mg-bulasik-makinesi-P19029199

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 11 Eylül 2014; 21:56:23 >

• http://www.hepsiburada.com/liste/profilo-bm3191ea-a-3-programli-gumus-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtprofbm3191ea&categoryId=22156&SKU=MTPROFBM3191EA

Profilo BM3191EA A+ 3 Programlı Gümüş Bulaşık Makinesi

Bu ürün nasıldır sizce? Maximum karta 75 tl puanda verecek.
  • SerdarÇtm S kullanıcısına yanıt
    Profilo BM6481MG 6 Program Bulaşık Makinesi

Evet çelik taban hocam
    Servis kurulum yaptı
    10 gün sonra kullanınca yorumlarımı yazıcam
  • Arkadaşlar ailem ile yeni bir ev aldık yakında oraya taşınıcaz ee tabi yeni ev demek yeni beyaz eşyalar demek en saglam bulaşık makinesi hangisidir? uçuk fiyatlı olmaması tercihimdir

• Bosch veya arçelik al derim..
  • SerdarÇtm S kullanıcısına yanıt
    Serdar bey,

Ben de bir makina almak üzereyim,3. sepet,yani çatal bıçak konan sepet,illa ki olsun istiyorum,ancak siz mesajınızda bu sepetin istenmediğinden bahsetmişsiniz.
    Bunla ilgili olumsuzluk nedir öğrenmek isterim.
    Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slender Loris

Serdar bey,

Ben de bir makina almak üzereyim,3. sepet,yani çatal bıçak konan sepet,illa ki olsun istiyorum,ancak siz mesajınızda bu sepetin istenmediğinden bahsetmişsiniz.
    Bunla ilgili olumsuzluk nedir öğrenmek isterim.
    Tşk.

Ben de buyuk bir hevesle 3. Sepeti olsun diyordum. 2 yıl bu şekilde kullandım. Sonra dayanamadım ve 20 küsür tl vererek klasik kaşıklık aldım bosch servisinden. Neden mi?
    Çatal kaşıkları tek tek dizmek ve sonra da toplamak pratik değil.
    3.sepet yer işgal ettiğinden uzun bardakları üst sepete sığdıramıyorsun. Sığdırmak için üst sepeti 1-2 kademe alta kaydırman lazım. Bu sefer de alt sepetle üst sepet arası mesafe kısaldığından büyük tencereleri alt sepete sığdıramıyorsun.
    Bütün bunlardan da önemlisi çatal kaşıklar 3.sepette iyi temizlenmiyor. Bulaşk 1-2 gun beklediğinde sonuç daha da kötü.
    Bn 3. Sepeti çıkarttım. Şimdi rahat rahat her bulaşık sığıyor. Çatal kaşıklar da 1 hafta yıkanmadan beklese bile tertezmiz çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarÇtm

quote:

Orijinalden alıntı: sd123

merhaba arkadaslar

800 liraya kadar 4 programlı bulasık makinesi lazım. hızlı programı olmalı. tavsiyeleriniz nedir

Merhabalar,

Siemens 5 programlı beyaz aşağıdaki modele bakmanızı öneririm,

SN25E230TR 970,00 Tl

serdar bey size mail attım ama dönmediniz. bu model aliağa mağazanızda mevcut mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sd123

merhaba arkadaslar

800 liraya kadar 4 programlı bulasık makinesi lazım. hızlı programı olmalı. tavsiyeleriniz nedir

Merhabalar,

Siemens 5 programlı beyaz aşağıdaki modele bakmanızı öneririm,

SN25E230TR 970,00 Tl

serdar bey size mail attım ama dönmediniz. bu model aliağa mağazanızda mevcut mu?

Evet mağazamızda mevcut, siz 3 program bile bize yeter dediğinizden daha üst bir model önermemiştim size :)

hafta sonu gidip bakacağım hocam. kısmetse almayı düşünüyorum. bu fiyata worlde 2 ye bölebiliyor musunuz?

• Profilonun 6480 ve 6481 modelleri arasında tercih yapmak gerekirse hangisini seçmeliyim? 6480 çelik tabanlı ve Alman üretimi imiş. 6481 polinox tabanlı başka farkları var mı?
  • Profilo BM6481MG Siemens SN26M284TR hangisini tercih etmeliyim şu şundan daha iyidir gibi yorumlarınızı bekliyorum ona göre birinin indirimli fiyatını kollayacağım.

• Siemens SN27L230TR için ne dersiniz? 1153₺
    SN26M284TR ye göre daha uygun ve 3.sepet yok...

http://www.teknokurdu.com/UrunDetay.aspx?PID=7053&ref=akakce&source=mobil&v=1.73

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.