Şimdi Ara

Bugünki Vatan indiriminden tavsiye rica ediyorum bütçe 2500tl olabilir 4 parça değiştireceğim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemimi upgrade edeceğim ve güzel bir sistem düşünüyorum.

Benim pc bileşenlerim profilimde yer alıyor. Değiştirmek istediğim 4 parça.

Anakart - İşlemci - ram - ekran kartı

AMD tavsiyesi yapmamanızı rica ediyorum.

Ekran kartı için gtx 670 veya 680 olabilir

işlemci i7 olcak, o/c yapmayı pek düşünmüyorum oyunlarda problem yaratmasın yeterli ve yüksek performans olsun.

8gb ram düşünüyorum. Ve bunlara bağlı sistemi kaldıracak oyuncu anakartı.

Bendeki power supply seasonic 850W
    Hard diskim 240gb Corsair Force GT SSD

• GTX680 Lightning stoğa gelince haber ver diyor, ben şöyle bişey topladım sizce nasıl?

Bugünki Vatan indiriminden tavsiye rica ediyorum bütçe 2500tl olabilir 4 parça değiştireceğim.
  • Overclock yapmayacaksanız 3770K'nın anlamı yok. 3770 modelini tercih edin.

Yine aynı şekilde çok fazla Anakart üzerinde uğraşmayacağınız için çok üst düzey anakartada gerek yok. Sonuçta stokda kullanıcaksınız bilgisayarı anladıgım kadarıyla.

Kalite, uzun ömür ve garantiye bakarım diyorsanız Asus tercih edin. Yok daha uyguna daha performanslısını isterim diyorsanız MSI alabilirsiniz. MSI alacaksanız GD55 işinizi görecektir üstüne gerek yok.

2133Mhz çok fazla bu kadarına gerek yok 1600Mhz üstü boşa masraf oyun içinse. Render içinse uygundur.

Ekran kartınıda Topkapı, İzmir (Bornova), Kocaeli (İzmit), bu mağazalardan temin edebilirsiniz. Zotacda uygundur sizin seçiminiz testlere bakabilirsiniz internetten.

• Evet ben de bu seçenekleri kullanmıştım bir tek ram farklı söylemişsiniz 1600mhz üstü oyun için gereksiz diyorsunuz. Asus anakart bakacaktım ama stokta görünmüyor. MSI dan uzak dur diyenler var tavsiye edenler var bunu da anlayamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.