Şimdi Ara

Bugün önümde olan trafik kazası videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
8.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fluence, öküz gibi herifin önüne kırmış.

Halbuki önündeki aracın kıçına o kadar girmese, aniden sağa kırmak zorunda kalmazdı. Ama olmaz, iyice kıçına girmeli bizim millet, yoksa korkak şoför derler.

Muhtemelen şirket aracıdır diye tahmin ediyorum, şirket araçlarından nefret ediyorum. Trafikte terör estiriyorlar, çoğu arabanın a sından anlamıyor, kendi malı olmadığı için de kıymet vermeden bu şekilde sürüyor.
  • yapılabilecek en saçma kazalardan biri. gri ve bordo araçlarda suç. kazayı tetikleyen fluence ancak fiziki anlamda bordo hyundai olayı patlatıyor.
  • Espnin eksikliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kazadan çıkarılacak dersler.

Pasif önlem: Herkesin ESP'si olsaydı bu kaza olmazdı. Kırmızı araçta ESP yok.
    Aktif Önlem: 34VU5075 plakalaı gri Fluence hatalı takip mesafesini korumadı. Ben fluence'in önündeki Audi'nin frene bastığını görüpte frenlemiştim. Mesafeye dikkat edin.
  • fluence e çok suç bulmuyorum.takip mesafesinden hatalı ama son manevrayla kurtarmış.linea nın o kadar manevra yapmasınada gerek yoktu.herhalde arkası boş sandı.zira era kazanın son anlarına doğru hızlanıyor.era kazayı büyüten araba.clio nun orda olmasıda kazayı büyüten etken.clio dan kurtarayım derken işi rezil ediyor.
  • Flu da eşek kadar ayna var; bakmaktan, dahasi fren yapmaktan aciz.. bunu,hyundainin bagajindan odunu çıkarıp; silecek suyuyla ıslatıp ıslatıp doveceksin
    Linea da sutten çıkma ak kaşık ayağına yatmış helal olsun; vurdumduymazligin boylesi.. tek teselli, emniyet seridindeki clionun solunda insan olmaması..
    İşin aslı audinin arka tamponunun fluence nin yari parasi olması
    Hyundaide abs bile yok; daha gecenlerde spin atarken Abs kurtardi beni..

• Kazayı izledim ve çok şanssız bir durum fluence o kadar yakından takip etmicekti, linea sağ kırmasada kurtarabilirdi ve yolda duran clio orda olmasaydı belki böyle bir kaza olmayabilirdi hyundai kurtarabilirdi
  • Era şanssız. Gerçi kazadan hemen önce bir gaza yüklenme göze çarpıyor. Sağdan gazlayacaktı, tam o anda denk geldi şanssızlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

Durabilmeye değil gitmeye odaklı sürücüler.

olay budur. Yakın takip maharet sayılıyor bizim toplumda. Ondan sonra böyle spatulayla kazıyınca akılları başlarına geliyor.

Bence en iyi şoför, frene en az basmak zorunda kalandır.
  • fluencin yediği b.k 4 tane arabayı mahfetti.. halbuki sağa kırmayıp frene asılsa audiye arkadan vuracaktı, sadece 2 araç hasar görecekti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Fluence sahibi şirket aracı belli. Adamların ne altlarında ki araçla bir bağları, ne başkasının canına malına saygıları var.

taksirle adam öldürmeye teşebbüsten atacaksın bunları içeri bak bir daha artistik yapabiliyorlar mı

+ ~
    Kamera görüntüsü nefis ...
  • Şirket araçlarına yazılım atılsın,

80 km'yi ve 2500 d/d' yı geçemesinler. Kazaların 30%'u düşmezse namerdim

Gerçi bu örnekteki şoförün beynine de yazılım lazım, orası ayrı
  • linea topuk :D korkmuş sanırım o da bana patlıyacaklar diye oysa ki fluence yapmış yapacağını
  • Emniyet seridinde duran da nasibini alîyor galiba era dan dolayı. İsin tek komik tarafı flu hanzosunun sag kırmasıyla ekranda ki bütün arabalar hasar goruyor :)

• Era şanssız falan değil,trafik sıkışırken,herkes hızını azaltırken o hızını yükseltiyor,sağdan uzama derdinde.
    Sadece kendi şeridindeki araçları gözlersen durumun olacağı bu
  • kazanın sebebi videoda görünmüyor. Fluence kazanın 4. sebebi falan..
    ondan önce sol şeritte bişey oluyor önde göremediğimiz ve kazadan sonra arkasına bakmadan basıp giden sol şeritte iki araç var.
    fluence öndekine çarpmamak için kırıyor onun arkasındaki de fluenceye çarpmamak için kırıyor
    sonra beyaz araç sağdan kaptıran bordo araca yandan temas edince dönüyor ve en soldaki iki aracın önünde bariyerlere toslayana kadar duramıyor.
    ama sol şeritte bu araçların önünde 2 araç var trafiğin karışmasına onlar sebep oluyor ve olaydan sonra gözden kayboluyorlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roq -- 9 Şubat 2014; 21:47:42 >
  • Beyaz linea kazaya karışmamış pek, basıp gitmiş adam, onun plakasını vermeseydiniz ilk mesajda

Hyundai'cıya çok üzüldüm, adamın şansına da emniyet şeridinde araba var tam orda, ona çarpmayayım derken olan olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

fluencin yediği b.k 4 tane arabayı mahfetti.. halbuki sağa kırmayıp frene asılsa audiye arkadan vuracaktı, sadece 2 araç hasar görecekti..

yediği tek b.k yakın mesafe gidip dikkatli olmaması.madem yakın gidiyorsun önündekinin önündekini de takip edeceksin. direksiyon kırması tamamen refleks. yapacak başka birşeyi yoktu. hemen yanında bir araç olsa direk dalabilirdide ama önüne çıktı diğerinin.

üstte arkadaşın bahsettiği gibi elin direksiyonda ama gözün önde sağda solda arkada olacak sürekli.
  • Linea nasıl kaçmış ama
  • aslında çok daha kötü sonuçları olabilirdi, allahtan ucuz atlatılmış.. sinir oluyorum böyle gelipte 1 metre mesafeden takip edenlere.. bence bu olay piskolojik, herif dipten araç takip etmeyi marifet sanıyor kendini ayrıcalıklı zannediyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.