Şimdi Ara

Bugta Kaldım Yardım Edin (CİDDİ BİR KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar anneme hediye gibi bir şey almak istiyorum ama bir yandan da istemiyorum. Hediye olarak 400 TL'lik Kahve Makinesi var birde annemin borcunu kapatmak var. Niye almak istemiyorum dersek niyese kendim AVM'ye gidip gezmek istiyorum pizza almak istiyorum. Lütfen TROLLEMEK için cevap yazmayın. Eğer hediye alırsam hangisini seçeyim ve bir şey alacaksam daha iyi bir fikirleriniz varsa önerebilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/bco-260-espresso-capuccino--filtre-kahve-makinesi.html?srt=PU Almak istediğim hediye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• annen sabah akşam kahve yapmayacak bence hediye olarak başka şey al yada borcu kapat bence bunlar daha iyi
  • Başka ne önerebilirsiniz annem kahve makinesi çok istiyor yani 3 4 yıldır istiyor.

• Bence kahve makinesi al. Onu birazcık sevindirmen, ona ne kadar önem verdiğini gösterir.
  • Peki benim almak istediğim nasıl iyi mi?

• Valla pek anlamam da, fiyatından anlaşıldığı üzere güzel bir şeye benziyor.
  • Aynen güzeldir inşallah

• RenadTG kullanıcısına yanıt
    Kahve makinasına bu kadar para verilmez 200liralık falan birşey al. Üstüylede ister gez ister annene ver borcu için kullansın ama hediye mi keyfimmi dersen tabiki annenin mutlu olması senin zevklerinden daha önce gelmeli
  • Qatar Foundation kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun cevabınız için. Bana kahve makinesi önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: RenadTG

Çok sağolun cevabınız için. Bana kahve makinesi önerebilir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/delonghi-icm15210-filtre-kahve-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtdelicm15210&categoryId=22005

400 tl kimse vermez o makineye ultra zengin olman lazım yada kahve işletmecisi olman lazım

• Niye almak istemiyorum dersek niyese kendim AVM'ye gidip gezmek istiyorum pizza almak istiyorum.

• Tamam ama sanırım bu sadece kahve yapıyor biz Espresso cappuccino filanda yapmasını istiyoruz.

• Karıncayiyen Yiyen Adam kullanıcısına yanıt

• Bence al gezmesen bir şey kaybetmezsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.