Şimdi Ara

Bugatti Veyron'a Peugeot ÇARPIYOR [Lokal Boya 100.000 TL] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugatti sahipleri hic bir şey dememiş bende bir şey sandim millet oyle bi yazmiski yasli adama daldilar kufrettiler. Cidden agir derecede zengin dusmanligi var bu forumda bunu anladim. Benim bugattime vuracaklar ben daha sert tepki verirdim bu zenginlikle alakali bir sey degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav o degilde yutup hala kapali. Hicbisey izleyemiyoruz mobilden yahu. Az tarif edinde anlayalim ne olmus ne bitmis

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bugatti sahipleri hic bir şey dememiş bende bir şey sandim millet oyle bi yazmiski yasli adama daldilar kufrettiler. Cidden agir derecede zengin dusmanligi var bu forumda bunu anladim. Benim bugattime vuracaklar ben daha sert tepki verirdim bu zenginlikle alakali bir sey degil

Dostum zaten 3 kuruş para görse yukarıdan bakmaya başlar bizim millet merak etme. Hasedinden atıp tutuyorlar.

Adamlar az bile yapmış beyinsiz moruğa. Sol şerite kafasına göre dalanlara iyi ders olur inşallah. Ayna denilen nesneden habersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bugatti sahipleri hic bir şey dememiş bende bir şey sandim millet oyle bi yazmiski yasli adama daldilar kufrettiler. Cidden agir derecede zengin dusmanligi var bu forumda bunu anladim. Benim bugattime vuracaklar ben daha sert tepki verirdim bu zenginlikle alakali bir sey degil

Dostum zaten 3 kuruş para görse yukarıdan bakmaya başlar bizim millet merak etme. Hasedinden atıp tutuyorlar.

Adamlar az bile yapmış beyinsiz moruğa. Sol şerite kafasına göre dalanlara iyi ders olur inşallah. Ayna denilen nesneden habersiz.

Sizin tepeden bakarak adama "beyinsiz moruk" demeniz icin veyron sahibi olmaniza gerek yokmus zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdem09 -- 18 Nisan 2014; 19:03:11 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• herdem09 kullanıcısına yanıt
    Ama gerçekten yaptığı beyinsizlik, zaten bu beyinsizliğini de yüklü bir fatura ile ödemiştir kuvvetle muhtemel.

Belki biraz ağır oldu ama adamın savunulacak bir yanı yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Pejodaki arkadaş bu olsaydı küfürden sonra olacakları düşünemiyorum...

Yalnız bu çocuğada helal olsun ağbi adam vurduğunu devirdi be helal olsun.
  • quote:

Ama gerçekten yaptığı beyinsizlik, zaten bu beyinsizliğini de yüklü bir fatura ile ödemiştir kuvvetle muhtemel.

Haklisiniz, adamin yaptigi cok yanlis. Sansliymis ki hatasinin cezasini sigorta sirketinin yapacagi odemeyle yirtar buyuk ihtimalle. Bu hatayi bi motosikletliye de yapmis olabilirdi. Allah korusun olum bile gercekelesebilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vay be, her arabaya lazım böyle biri

• Çıtır hasar bile değil neyin 100000'i bu böyle
  • biraz daha dikkatsiz olsa ölebilirdi her iki tarafta . Peugeot'takine bırakın küfür etmeyi kafa göz dalmaması büyük lütuf. Size yapılsa emin olun fazlasını yapardınız. Çocuğun zengin olması durumu değiştirmiyor
  • quote:

Wow! demir yumruk buna denir. 10 kişi 1 adama yetemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdem09

quote:

Haklisiniz, adamin yaptigi cok yanlis. Sansliymis ki hatasinin cezasini sigorta sirketinin yapacagi odemeyle yirtar buyuk ihtimalle. Bu hatayi bi motosikletliye de yapmis olabilirdi. Allah korusun olum bile gercekelesebilirdi.

Evet aynen ben de onu diyorum. Yani daha ciddi kaza da olabilirdi. Mesela arka değil de, ön çamurluğa vursa ve biraz daha sert olsa Veyron yoldan çıkabilir, ciddi yaralanma hatta ölüm bile olabilirdi dostum.

Hele dediğiniz gibi motorsiklete yapsa, off...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.