Şimdi Ara

bu telefonun markası ve modeli ne??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmi direkt koyamıyorum link vereyim bi zahmet bakıverin bakalım bilebilecek misiniz telefon çok karizmatik bunu düşünüyorum . bana samsung d500 gibi geldi

http://www.imdb.com/gallery/ss/0349903/Ss/0349903/O12D-3784.jpg?path=pgallery&path_key=Clooney,%20George

• siemens sl65
  • telefondan emin değilim ama siemens s55 olabilr gibime geliyor

ama o adamdan eminim

George Clooney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 13 Ağustos 2005, 11:53:26 >
  • sl65 dostum o
  • evet siemens sl65 .
  • arçelik olmasın sakın
  • sl 65 o ya...
  • Siemens SL 65 Olmas1 Gerek
  • Siemens SL 65
    Annem kullanıyor aynısından Eminim
  • bende de ne göz varmış beeah bi bakışta anladım
  • George Clooney çok karizmatik telefonu bilmem ama
    telde sıemens sl65 ark
  • kesin siemens SL65
  • ewt sl65
  • evet sl65 o
  • sl65
  • quote:

Orijinalinden alıntı: desperado____

resmi direkt koyamıyorum link vereyim bi zahmet bakıverin bakalım bilebilecek misiniz telefon çok karizmatik bunu düşünüyorum . bana samsung d500 gibi geldi

http://www.imdb.com/gallery/ss/0349903/Ss/0349903/O12D-3784.jpg?path=pgallery&path_key=Clooney,%20George

Evet arkadaslar cogunuzun da dedigi gibi o resimdeki tel kesinlikle Siemens SL65' dir..

Iste bu resime bakip daha iyi anlayabilirsiniz:

Dikkat ederseniz bu resimin ust tarafindaki tel George Clooney'in elindeki telin aynisi..

Sorun cozulmustur.. Saygilar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelmax -- 13 Ağustos 2005, 20:16:43 >

• +1
    quote:

Orijinalinden alıntı: brklcm

siemens sl65
  • sl65
  • yaw bu nasıl topic allahınızı severseniz yazmayın artık tmm biliyotuz artık sl65 örendik bunu tekrar tekrar yazmanın anlamı yokki ama çok gereksiz bi konu çoooooookkkkkkk
  • quote:

Orijinalinden alıntı: dr.A.G

yaw bu nasıl topic allahınızı severseniz yazmayın artık tmm biliyotuz artık sl65 örendik bunu tekrar tekrar yazmanın anlamı yokki ama çok gereksiz bi konu çoooooookkkkkkk

Onu topici acan arkadasa soyleyeceksin dostum.. Boyle gereksiz ve bos bir topice ancak boyle geyik cevaplar yazilir tabi.. Hem acildigina gore herkes cevap yazmakta ozgurdur.. Sen kimseye karisamazsin.. OK?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.