Şimdi Ara

Bu tarayıcı video oynatmayı desteklemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
18.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, firefox 40.3 sürümünü kullanıyorum ve bunun haricinde de internet tarayıcılarında youtube hariç açmak istedigim videolar (twitter vine vb.) bu şekilde bir uyarı alıyorum. Bilgisi olan var mı acaba?

• Aynı sorunu ben de yaşadım formattan sonra. Opera kullanıyorum. Çözümünü bulabildiniz mi hocam
  • çözümü bulamadım maalesef. chrome gibi içinde flash player oynatıcı tarayıcılar sorun cıkarmıyor. ama mozilla'daki problem bi cok kişide var. çözüm bulamadım cok arastırmama ragmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cannycvs

Aynı sorunu ben de yaşadım formattan sonra. Opera kullanıyorum. Çözümünü bulabildiniz mi hocam

çözüm için alıntı yaparsan sevinirim
    tabi bulursan=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 4 Kasım 2015; 14:40:03 >
  • bendede var aynı sıkıntı twitterde hiçbir vidyoyu açmıyor aynı uyarıyı alıyorum bende çözüm arıyorum
  • çözümü bulan varmı acaba
  • aynı sorun bende de var amk firefoxu.
  • beyler flash block eklentisini devredışı bırakınca açıldı video twitterda haberiniz olsun.
  • operada bu olayı çözen varmıdır
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Hocam istemesem de Chrome'ye geçtim. Anca böyle bi çözüm getirebildim
  • Aynı sorunu Yandex ile yaşıyorum. Codec pack yükledikten sonra oldu :)

• mozilla için flashplayer eklentisini kurarsan sorun olmaması lazım ayrıca flash block eklentisi varsa nasıl açsın ki flash ı ??? Eklentilerden flashplayer ekle ayrıyeten. Firefox kaliteli bir tarayıcı aslında memnun kalırsın fakat eklenti olayına dikkat etmek lazım bazı siteler eklenti kurmak istiyor ve onay verirsen saçma sapan eklentilerin olur.
  • Tabi flash playerin bilgisayarında yüklü olduğunu varsayıyorum yoksa yapacağın iş onu yüklemek veya güncellemek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • flash player bilgisayar kurulu fakat problem düzelmiyor. kac türlü flash player eklentisi kurduysam da düzelmedi
  • Aynı sorunu bende yaşadım twitirda video desteklemiyor diye açılmadı arkadaşlar burda mozilla eklentiler kısmına geliyoruz flashblock eklentisine geliyoruz seçenekler diyoruz block htlm5 kısmındaki tık işaretini kaldırın sorun çözülcektir çünkü bu twiitrda video oynatımı engelleyor yardımcı olmaya çalıştıksa ne mutlu bize...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.