Şimdi Ara

Bu sistemle HD kalitesi yaşanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Toplam : 1332.73TL

Bu sistemle günecel oyunları HD çözünürlükte oynayabilirmiyim?

• Ayrıca kasa için

AEROCOOL VX-E PRO 600W

AEROCOOL V12XT 600W

AEROCOOL SYCLONE SİYAH 850W

bunlarıda düşünüyorum
  • Ekran kartı olarak neredeyse aynı fiyata novada hd4890 var.Onu almanızı tavsiye ederim
  • 1gb ekran kartıyla 4gb sistem belleğin olmasını tavsiye ederim, 2gb çabuk dolabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

1gb ekran kartıyla 4gb sistem belleğin olmasını tavsiye ederim, 2gb çabuk dolabilir.

2 Tane 2 gb lik almayı düşünüyorum resimdede x2 var.Yalnız bu ramleri önerirmisiniz? ayrıca ekran kartı konusundada çok kararsız kaldım...
  • madem iki tane alacaksınız bence ugrasmayın kit seklinde alın..(2*2 4gb seklinde) hd5770 gayet iyi bir kart.. hd4890 kadar olmasada.. ama dx11 destekli olması onu ön planda tutuyor.. dx11 destegi benim icin önemli degil diyorsanız hd4890 alabilirsiniz..
    quote:

Orijinalden alıntı: fxxd
    2 Tane 2 gb lik almayı düşünüyorum resimdede x2 var.Yalnız bu ramleri önerirmisiniz? ayrıca ekran kartı konusundada çok kararsız kaldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

madem iki tane alacaksınız bence ugrasmayın kit seklinde alın..(2*2 4gb seklinde) hd5770 gayet iyi bir kart.. hd4890 kadar olmasada.. ama dx11 destekli olması onu ön planda tutuyor.. dx11 destegi benim icin önemli degil diyorsanız hd4890 alabilirsiniz..
    quote:

Hocam ram olarak bunu alıcam
    HI-LEVEL 4 GB (2*2) 1600 MHz DDR3 Kit (Soğutuculu)

hd4890 daha iyiyse onuda alabilirim ama dx 11 olmamasının benim için ne gibi dezavantajları olur.hd4890 la yeni çıkan oyunları hd kalitesinde oynayabilirmiyim?

• sitem gayet iyi. ekran kartı hem hd hem oyun için yetrli. en önemlisi basit uygulamalarda ve masa üstünde çok az güç tüketmesi. bence değişikliğe gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenilik78

sitem gayet iyi. ekran kartı hem hd hem oyun için yetrli. en önemlisi basit uygulamalarda ve masa üstünde çok az güç tüketmesi. bence değişikliğe gerek yok

HD4890 nın testlerde daha yüksek sonuçlar elde etmiş ama dx 11 desteklemiyor ve dediğiniz gibi çok yüksek güç tüketimine sahip olması , ama sırf performans için 4890 bir adım önde gibi ama kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

madem iki tane alacaksınız bence ugrasmayın kit seklinde alın..(2*2 4gb seklinde) hd5770 gayet iyi bir kart.. hd4890 kadar olmasada.. ama dx11 destekli olması onu ön planda tutuyor.. dx11 destegi benim icin önemli degil diyorsanız hd4890 alabilirsiniz..
    quote:

nasıl yani directx 11 ne dmeke benim icin farketmez?
    directx oyunları daha iyi oynamamızı saglamıyor mu?

• Bir çok inceleme okudum hd4980 daha hızlı olsada , 5770 in yeni teknolejilere sahip olması ile çıkacak yeni sürücülerle daha iyi bir perofrmans elde edileceği yazıyor.5770 de karar kıldım yalnız anakart hakkında ne düşünürsünüz farklı bir model önerirmisiniz?
  • 785g çipli bir model al. Ben Asus m4a785td-V kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

785g çipli bir model al. Ben Asus m4a785td-V kullanıyorum.

Ne gibi artıları olur benim için?
  • Crossfire'ı kaybediyorsun,
    145tl yerine 185tl tutuyor,
    55nm 785g çipi daha iyi hız aşırtma imkanına sahip 65nm eski çiplerden,
    hd4200 entegre grafik çipi,
    Asus'ta 8+2 daha kaliteli güç bölümü(V modelinde 140w+ işlemci desteği geliyor), sideport bellek(entegre grafik performansını artırır), express gate(5 saniyede açılan linüx tabanlı basit işletim sistemi:internet, skype uygulamaları için)
    Gigabyte modellerde realtek ses çipi var, daha iyi ses alıyorsun Asus'taki Via'lardan.
    Onun haricinde Asus özellikleriyle daha iyi duruyor.
  • Asusa bulaşma bence kullandığım tüm boardlarınla sorun yaşadım.http://www.exa.com.tr/gigabyte/anakartlar/gigabyte_ma770tud3p-328-8584.html bunu al keyfine bak

Patentli DualBIOS özelliği ile donanımsal çift BIOS koruması
    Devrimci enerji tasarrufu tasarımı ile Easy Energy Saver (Kolay Enerji Tasarrufu) Teknolojisi
    50.000 saat ömürlü %100 Japon üretimi katı kapasitör tasarımı
    Daha düşük çalışma sıcaklıkları için bakır soğutma kalitesi ile Ultra Durable 3 Teknolojisi
    AMD High-TDP 140W işlemci desgteği için geliştirilmiş 8+2 faz CPU VRM güç tasarımı

AMD 770
    AMD SB710

ACC desteğide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 6 Aralık 2009; 8:56:08 >

• Hd4770 ile bile çoğu oyunu full oynuyorsun, hd5770 daha üst seviye. Crysisi full oynarsın 1280x1024te örneğin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.