Şimdi Ara

Bu Sistemi Haziran 10'Da alacağım uyumsuzluk sorunları çıkar mı ve Tavsiyeleriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ali277

Sen bilirsin kardeş...

OK----YAY senin elinde biz yön gösteriyoruz

Şimdiden hayırlı olsun

Sağol GT300 çıkmadan 1-2 ay önce satarsam ikinci el karlı çıkarım ondan öyle düşündüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: LEON-X

Su soğutma cidden fantazi hava ile su soğutmayı geçen ürünler var yeterli gelicektir hava soğutma

O kasalar benim beğendiklerim açıkçası, incelersin...

Performans farkı az olması değil sadece :) her ay saf su için insanların ağız kokusunu çekmekte var
  • quote:

Su soğutma cidden fantazi hava ile su soğutmayı geçen ürünler var yeterli gelicektir hava soğutma

Kendi dediklerim komple eledim senin şu iki dediğin arasında kaldım

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36887
    http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=32072

HAF 4 fan var ama görüntü hoş değil TT 2 fan var görünüşü hoş

HAF 4 fan hemde mm çok büyük TT hem fan sayısı hem mm kaybediyor

Yalnız benim alacağım Powersupply 1500WATT Haf alsam kasanın içine taksam uyumlu olur mu ki acaba aynı marka değil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyun_canavarı -- 2 Mayıs 2009; 2:50:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Oyun_canavarı

quote:

Performans farkı az olması değil sadece :) her ay saf su için insanların ağız kokusunu çekmekte var

Eğer su soğutma kullanıcaksan HAF kasanın 23cm dev fanlarının pek bir önemi kalmaz...

Su soğutma kuracaksan ARMOR+ al çünkü hacmi daha büyük bu bir avantaj olur...

• quote:

quote:

quote:

Eğer su soğutma kullanıcaksan HAF kasanın 23cm dev fanlarının pek bir önemi kalmaz...

İşte su soğutma için saf su benim için sorun yani araba yıkattırırken falan bile adamlarla kavga edesim geliyor az tutmasam dalacam... O yüzden HAF alacağım ama Power supply ile uyumlu olur mu markası TT çünkü birde 1500WATT uyumlu olur mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte su soğutma için saf su benim için sorun yani araba yıkattırırken falan bile adamlarla kavga edesim geliyor az tutmasam dalacam... O yüzden HAF alacağım ama Power supply ile uyumlu olur mu markası TT çünkü birde 1500WATT uyumlu olur mu?

öle bir şey olacağını sanmıyorum

• Oradaki koca alana herşey sığar...
    Oradaki psu destek kolu sana rahat bir yerleşim için iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 2 Mayıs 2009; 3:04:00 >
  • Tamam o zaman kasada belli oldu sorun kalmadı Haziran 10'da sipariş ederim en geç Haziran'ın sonunda elimde olur herkese çok teşekkürler
  • Sorunsuz montajlarsın kardeş uyum sorunu vs aklına bişey gelmesin...
  • quote:

Tamam o zaman kasada belli oldu sorun kalmadı Haziran 10'da sipariş ederim en geç Haziran'ın sonunda elimde olur herkese çok teşekkürler

Hayırlı olsun şimdiden kardeş testlerini görmek isteriz
  • quote:

quote:

Tamam o zaman kasada belli oldu sorun kalmadı Haziran 10'da sipariş ederim en geç Haziran'ın sonunda elimde olur herkese çok teşekkürler

Hayırlı olsun şimdiden kardeş testlerini görmek isteriz

Sağolun PC'yi elime geçsin ilk gün test yapacağım zaten

Test için hangi programları önerirsin internette ilaçlı olanlardan olsun lisanslı almam zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyun_canavarı -- 2 Mayıs 2009; 3:18:51 >

• Çoğu programlar bulunuyor webte merak etme ayarlarız program felan arşiv iyidir
  • quote:

Çoğu programlar bulunuyor webte merak etme ayarlarız program felan arşiv iyidir

Tek lisanslı kullandığım yazılım işletim sistemim onun dışında ekran kartı servise gittiğinde zotac hediye göndermişti GRID başka yok hepsi ilaçlı kırık dökük
  • anakart
    GA-EX58-EXTREME(Rev 1.0)

İşlemci
    Core i7 975 Extreme Edition

ekran Kartı
    Zotac Nvidia GTX295

Ram
    OCZ BLADE 6GB DDR 2000MHZ (3x2GB) OCZ3B2000LV6GK[100MHZ overclock yapacağım anakartla uyumlu olması için]

Powersupply
    Thermaltake Toughpower 1500Watt Gümüş PFC-14CM Fanlı PSU WO171

HDD
    Western Digital 300GB 16mb cache Sata Disk WD3000HLFS x2 (Raid0 yapacağım)
    Maxtor 1TB 7200RPM HDD(Elimde var almayacağım)

ses Kartı
    Creative Soundblaster X-FI Elite Pro

Hoparlör
    Creative Inspire T7900

Soğutucu(Stok Fan Kullanmayacağım)
    NOCTUA NH-U12P SE1366 (socket1366) Special Edition Cpu Cooler

DVD-RW
    ASUS COMBO DVD-RW (Elimde var almayacağım)

Monitör
    HP w2408h 24inc LCD Monitör(Elimde var almayacağım)

PSU Kesintisiz Güç Kaynağı
    1500WATT (Elimde var almayacağım)

Kasa
    COOLER MASTER HAF 932

Bu sistem bana kaça patlar? Parantez içinde elimde var dediklerim almayacaklarım elimde var olan parçalar

• quote:

anakart
    GA-EX58-EXTREME(Rev 1.0)

İşlemci
    Core i7 975 Extreme Edition

ekran Kartı
    Zotac Nvidia GTX295

Ram
    OCZ BLADE 6GB DDR 2000MHZ (3x2GB) OCZ3B2000LV6GK[100MHZ overclock yapacağım anakartla uyumlu olması için]

Powersupply
    Thermaltake Toughpower 1500Watt Gümüş PFC-14CM Fanlı PSU WO171

HDD
    Western Digital 300GB 16mb cache Sata Disk WD3000HLFS x2 (Raid0 yapacağım)
    Maxtor 1TB 7200RPM HDD(Elimde var almayacağım)

ses Kartı
    Creative Soundblaster X-FI Elite Pro

Hoparlör
    Creative Inspire T7900

Soğutucu(Stok Fan Kullanmayacağım)
    NOCTUA NH-U12P SE1366 (socket1366) Special Edition Cpu Cooler

DVD-RW
    ASUS COMBO DVD-RW (Elimde var almayacağım)

Monitör
    HP w2408h 24inc LCD Monitör(Elimde var almayacağım)

PSU Kesintisiz Güç Kaynağı
    1500WATT (Elimde var almayacağım)

Kasa
    COOLER MASTER HAF 932

Bu sistem bana kaça patlar? Parantez içinde elimde var dediklerim almayacaklarım elimde var olan parçalar

http://www.teknofiyat.com/

• Sağol kardeş hesapladım 8420TL yapıyor işlemci soğutucusu olmadan birkaç ek parça daha toplamda 9000TL yapar sistem yardımı geçen herkese teşekkürler
  • quote:

Sağol kardeş hesapladım 8420TL yapıyor işlemci soğutucusu olmadan birkaç ek parça daha toplamda 9000TL yapar sistem yardımı geçen herkese teşekkürler

Maşşallah 9000 TL

PM'den seni uyardım ama sonuçta senin bileceğin iş...

Bana hayırlı olsun demek düşer
  • quote:

Sağol kardeş hesapladım 8420TL yapıyor işlemci soğutucusu olmadan birkaç ek parça daha toplamda 9000TL yapar sistem yardımı geçen herkese teşekkürler

9000TL bilgisayar toplamak için çok büyük bir para fakat o sizin kendi zevkinize kalan birşey olduğundan bize hayırlı olsun demek düşerİnş sorunsuzca kullanırsın.
  • Ağlayasım geldi millet yazın DX11'e geçecek ben hala e6400 ve 9600'ü kullanıyorum.O/C yapmasam hiç bir oyunu tam ayarlarıyla oynayamayacağım herhalde.İnşallah ben de böyle bir sistem toplayacağım yazın.

Hayırlı olsun demek kalır bize.Zenginsiniz galiba 8420TL PC'ye yatırdığınıza göre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

Ağlayasım geldi millet yazın DX11'e geçecek ben hala e6400 ve 9600'ü kullanıyorum.O/C yapmasam hiç bir oyunu tam ayarlarıyla oynayamayacağım herhalde.İnşallah ben de böyle bir sistem toplayacağım yazın.

Hayırlı olsun demek kalır bize.Zenginsiniz galiba 8420TL PC'ye yatırdığınıza göre.

Aslında sisteminiz gayet iyi oyunları yüksek seviyede 2XAA oynayabilcek bir sistem , 9000 TL verip 16QAA da oynayınca nolucak sadece görüntüdeki karelenme daha az olcak ve cebiniz boş olucak (tabi para babası değilseniz) , oyun için kullanılcak bir pc e verilecek para 3000 TL i geçmemlidir bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.