Şimdi Ara

Bu sistemi almayı düşünüyorum. Eksiği var mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi forumlar. Uzun zamandır sistem toplamayı düşünüyordum beklemekten sıkıldım açıkçası fiyatların düşeceği yok gibi. Bu sistemi toplamaya karar verdim görüşleriniz nedir. Pubg far cry call of duty tomb raider filan oynamayı düşünüyorum başımı ağrıtırmı. Ramler 2666 mhz 2x4gb dual kit olarak kullanmayı düşünüyorum.

Sistemin Fiyatı 2555 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C0LDWAVE -- 4 Ocak 2018; 15:20:12 >

• Hocam ryzen işlemciler için 3000 mhz ram öneriliyor her yerde. Aynı anakart, işlemci,ekran kartı kullanarak sistem topluyorum şu anda, siparişleri verdim. ripjaws 8 gb 3000 mhz ram aldım.
  • Gayet güzel.Hdd'niz var sanırım.
  • @mechanical61 hocam tek modül ram kullanmak istemiyorum 2666 mhz 2933 mhz arasında pek fark olduğunu sanmıyorum renderle filan uğraşmıcam kingston aldığımda uygun fiyata geliyor 400 tl.

@ydagli42 hdd mevcut ssd almakta kararsızım aslında oyunları hdd den oynayacağım sadece sistem ssd de olacak gerek var mı sizce hocam.
  • mechanical61 M kullanıcısına yanıt
    F/p olarak 2666 da yeterli, ki 3000mhz %5 fark anca sağlıyor. Fiyat farkına göre hareket edilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bellek hızı konusuna fazla takılma, senin yazdığın sistemde 4GB bellek var ve hızdan önce kapasite yetersiz:

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhndnz

Bellek hızı konusuna fazla takılma, senin yazdığın sistemde 4GB bellek var ve hızdan önce kapasite yetersiz:

hocam ram 2 adet yukarıdaki teklifte
  • C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    s. durumu yok diyor ama orada

birde oyunlar için 16gb ram 1-2yıla standart hale gelecek belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 4 Ocak 2018; 17:0:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

s. durumu yok diyor ama orada

birde oyunlar için 16gb ram 1-2yıla standart hale gelecek belirteyim

evet hocam şimdi farkettim firmayıda aradım stokta yokmuş artık ne zaman gelirse. Single 8 gb ramler var ama dual kullanmak daha iyi diye biliyorum. 1 tane 8 gb alayım ilerde takviye yapsam sizce nasıl olur single ramde sıkıntı çıkarmı?
    Ssd süper bir şey bence.Kesiniikle alın.Faydasını göreceksiniz.
    %10 kadar işlemcide performans düşüşü oluyor diye biliyorum ama ileride yükseltme fırsatı olur 16gb ramden sonrada belki bir 120gb ssd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.