Şimdi Ara

BU SİSTEME BU EKRAN KARTI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir ekran kartım almam lazım ama sisteme hangi ekran kartını almam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda sizden yardım istiyorum. Aşağıya bilgisayarın bi takım özelliklerini yazdım ek bilgi gerekirse söyleyin. İnternetten almak istediğim ekran kartı NVIDIA GE FORCE GT640 GDDR3 128 Bit 2 GB lık modeli. Acaba bu ekran kartı bu sisteme uygun olir mu. Bu arada sizin de tavsiyelerinizi alabilirim.
    Şimdiden teşekkürler..

Sistem Özellikleri

ANAKART: Asus P5B WİFİ-AP
    Anakart Çipseti: i946GZ
    CPU: Dual Core Intel Pentium D 925 3000 MHz
    RAM: 3 GB DDR2 667 MHz
    17 inch LG L1719S Monitör
    TX Markalı 450 Watt PSU
    Eski ekran kartım 128 Bit Radeon X1050 idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edebilecek yok mu arkadaşlar ?

• ++

• Up up up..

• GT640 oyun için iyi bir ekran kartı değil bütçeni söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

• Sorun bütçede zaten ortalama 200 TL civarı bi bütce söz konusu ayrıca çok yüksek performans gerektiren oyunlar oynamicam h1z1 gibi oyunlar oynicaz

• O sisteme 200 liralik sifir kart almayin 2elden 5670 5750 7750 7770 bakin daha iyi olur 80 130 lira araligindadir bu kartlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *666* -- 4 Ekim 2015; 17:13:48 >
  • *666* kullanıcısına yanıt
    iyi de abi 100 tl ye 2. el ekran kartı alacagıma n11den sıfır gt 640 almam daha mantıklı değil mi? Bi de bisey sorcam GT 640 bu sistemi darboğaz eder mi ?
  • işlemciniz iyi değil piyasadaki oyun oynatabilen bütün kartlar için yetersiz gelecektir.siz sanırım bu kartı almayı düşünüyorsunuz hesaplı diye.

http://urun.n11.com/ekran-karti/geforce-gt640-2gb-128bit-ekran-karti-P64767437

fakat ben böyle bir marka duymadım ucuz diye sorun yaşamayın sonra ve garantisinde.bence aşağıdaki kart size daha uygun olur ve hız olarak da pek farkı yok.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/sapphire-radeon-r7-240-boots-2gb-ddr3-128-bit-ekran-karti-11216-00-20g.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: feagle81

GT640 oyun için iyi bir ekran kartı değil bütçeni söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

O Ekran kartini alacagina Anakartin On Boardsa Hic elran karti takma simdilik idare et ileride daha iyisini alirsin o ekran kartina para verme parana yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yanlis mesaji alintilamisim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.