Şimdi Ara

Bu sisteme bu 500W Psu yeter mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bi bilgisayar aldım fakat Psu ve kasası biraz acil oldu ve siparişi werdim ne yazikki...Aklıma takılan bu özelliklerdeki makinaya bu psu yeter mi ? Verimlilik alır mıyım ?
    intel core i5 750
    gigabyte p55 - ud3r
    2 gb ocz gold ram 1600 mhz
    sapphire hd 5850 toxic
    500 gb seagate 7200.12

PSU = Termaltake WINGS RS 200 500W MidT ATX SİYAH KASA

Bu psu sanırım yeterli şu an için bi 2 gb ddr 3 ram taksamda kaldırabilir gibi geliyo...Üstadların yorumlarını bekliyorum şimdidden teşekkürler... Not : Overclockla uğraşmıyorum

• Kasa içinden çıkan psu harici alınanlar kadar, verimliliği yüksek değildir, sistemini taşır ama kaliteli bir kasa alman da fayda var.

500w değil yani o kasa olsa olsa 400w civarıdır...

HD5850 Toxic için de bu kadar para verme; 650 TL yazık yani...

http://www.teknofiyat.com/?search=5850+toxic+&altlimit=&ustlimit=

Normal HD5850 al 550 TL'den fazla verme, bu saye de daha kaliteli bir kasa alabilirsin, kasa dan kısmayın asla.

540 TL

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2233

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 2 Mart 2010; 21:42:51 >

• Aldım artık siparişi werdim sistemi mi taşırda bi sorun yaşarmıyım ki kestiremiyorum ?
  • Ciddi olarak TOXIC HD5850 siparişini verdin mi, fiyat ne kadar ?

Sorun çıkarmaz diyemem, standart kasalarda ki powerlarda akım koruması, voltaj dengeleme vb. özellikler yoktur, çok güvenme yani.

TOXIC aldıysan da 100 TL boşuna vermişsin, o.c yapmam diyorsun zaten boşuna o soğutucuya fark vermiş oldun, zaten ısı sorunu yok ki bu kartların...
  • 650 ytl werdim soğutucu için değil çekirdek hızı farkı için werdim peki bu sisteme ne önerirsin kasa psu olarak ?
  • DARK Falcon, DARK Racer, AKASA FreeXone, AEROCOOL marka kasalar var onlara bakmanı tavsiye ederim, 500-600w OCZ marka power var bu kasalarda.
  • 88 dolar + kdv werdim buna üstüne ancak 50 tl daha werebilrim ne önerirsin ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.