Şimdi Ara

Bu sisteme 2.el kaç tl verilir(Alınacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    gtx 460 (muhtemelen 1gb)
    4 gb ram

arkadaşlar gittiğim internet kafenin bilgisayarlarını yenileyeceğini duydum. Ellerindeki makinalar bu özellikte. Arkadaşımla merak ettik monitörler hariç bu 2.el kasalara kaç tl versek kazıklanmamış oluruz.
    Not: alacağımız kesin değil, zaten fiyat araştırması yapıyoruz
    Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukk44 -- 18 Aralık 2014; 2:29:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Internet kafelerden bir sey alinmaz. Benim arkadasiminda int cafesi var. Yer yok diye 2 pc yi kenara ayirmis "OYUN MAKINASI" diye satiyor.

athlon x2
    gts-250
    2x2 ram
    500gb sata2 hdd
    markasi bile bellisiz bes para etmez bir anakart
    400w power ve hurda bir kasa.
    klavye+mause+webcam hediye

Fiyat: 900tl :D

yahu bu fiyat etmez diyorsun bu sefer de benden iyi mi bilcen kac senedir bu isin icindeyim havalarina giriyor :D

Edit: Bu 3 parcayla bitmiyor sistem anakart, hdd, power falan da onemli fakat bu 3 parcanin toplam fiyati 375-400tl arasi ustu etmez malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 18 Aralık 2014; 2:49:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Internet kafelerden bir sey alinmaz. Benim arkadasiminda int cafesi var. Yer yok diye 2 pc yi kenara ayirmis "OYUN MAKINASI" diye satiyor.

athlon x2
    gts-250
    2x2 ram
    500gb sata2 hdd
    markasi bile bellisiz bes para etmez bir anakart
    400w power ve hurda bir kasa.
    klavye+mause+webcam hediye

Fiyat: 900tl :D

yahu bu fiyat etmez diyorsun bu sefer de benden iyi mi bilcen kac senedir bu isin icindeyim havalarina giriyor :D

Edit: Bu 3 parcayla bitmiyor sistem anakart, hdd, power falan da onemli fakat bu 3 parcanin toplam fiyati 375-400tl arasi ustu etmez malesef

Cidden haklısınız. Çoğu internet kafe lol dota oynatsin kafasında ama bazılarında gtx 760 gördüm hatta r9 290 serisi kullanan gördüm.adamlar harcıyor
    bu internet kafeye de tahmini 4 senedir gidiyorum adamlar 2dükkan aynı makinaları 4senedir kullanıyorlar. Hor kullanıldığına eminim o yüzden fiyat konusunda buraya danışmaya geldim.
    Edit: editi görmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukk44 -- 18 Aralık 2014; 2:56:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Poweri öğrenemeyebilirim ama anakart ve hdd ye yarın bakarım

• quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

İ5 650 3.2 ghz işlemci
    gtx 460 (muhtemelen 1gb)
    4 gb ram

arkadaşlar gittiğim internet kafenin bilgisayarlarını yenileyeceğini duydum. Ellerindeki makinalar bu özellikte. Arkadaşımla merak ettik monitörler hariç bu 2.el kasalara kaç tl versek kazıklanmamış oluruz.

senin limitin nedir? ona görede öneri yapabiliriz. şahsen i5 işlemcide olsa bu saatten sonra 1156 soket sistem almazdım.
  • 500tl verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

quote:

İ5 650 3.2 ghz işlemci
    gtx 460 (muhtemelen 1gb)
    4 gb ram

senin limitin nedir? ona görede öneri yapabiliriz. şahsen i5 işlemcide olsa bu saatten sonra 1156 soket sistem almazdım.

Yeni makina toplayacak ne para var ne izin. Ailem yeni bilgisayar almama izin vermiyor. Bende evdeki fx 5200lü pentium 4 lü çöpten kurtulmak istiyorum 2.el dahi olsa kabul. Internete bile girerken kasıyor mübarek.

• BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

quote:

İ5 650 3.2 ghz işlemci
    gtx 460 (muhtemelen 1gb)
    4 gb ram

Yeni makina toplayacak ne para var ne izin. Ailem yeni bilgisayar almama izin vermiyor. Bende evdeki fx 5200lü pentium 4 lü çöpten kurtulmak istiyorum 2.el dahi olsa kabul. Internete bile girerken kasıyor mübarek.

yazdığın sistemi nasıl alacaksın o zaman? hediyemi edilecek?

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bizimkilerin desteği olmadan 400tl verebilirim bir bilgisayara, tabi ki sıfırdan kasa toplamak benim için çok mutluluk verici olur ama paraya bakarsam uçuk gibi. Sadece istediğim low da dahi olsa bu sistemin evdeki hâlâ iş görebilen 1280 1024lük monitörle birlikte kasmadan internete girip günümüz oyunlarını oynatması(ac unity falan hariç), bizimkilerin " evladım 2000küsur tl bilgisayara verilir mi" diyeceğini bildiğimden bu yolları araştırıyorum

• Merak ediyorum 2000 küsür tl bilgisayar yerine neye verilebilir başka? Şu an bile akıllı telefonlar tepe segmentte 2.500 tl den giriş yaptıktan sonra pc bence bu şartlarda ucuz bile kalıyor.

Konuya gelirsek sistem idare edecek kadar iyi, çok üst düzey bir şey beklemeyin ama GTX 460 gibi efsane bir karta kırbaç atarak oc lu olarak size yeterli performans sunabilir.

Fiyata gelirsek 400 maksimum 450 den yüksek ederi yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Merak ediyorum 2000 küsür tl bilgisayar yerine neye verilebilir başka? Şu an bile akıllı telefonlar tepe segmentte 2.500 tl den giriş yaptıktan sonra pc bence bu şartlarda ucuz bile kalıyor.

Konuya gelirsek sistem idare edecek kadar iyi, çok üst düzey bir şey beklemeyin ama GTX 460 gibi efsane bir karta kırbaç atarak oc lu olarak size yeterli performans sunabilir.

Fiyata gelirsek 400 maksimum 450 den yüksek ederi yoktur.

Aynen katılıyorum söylediklerinize ancak evde akılllı telefon kullanmiyoruz. Bu yüzden ailemin teknoloji fiyatları hakkında en ufak bilgileri olduğunu sanmıyorum. Nokia x3-02 telefonumda 240p dizi izlediğimi düşünürsem oc yaptığımda yakmaktan korkarım makinayı.
    Fiyat öneriniz için çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.