Şimdi Ara

Bu sistem nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Palio van aldım fakat berbat bi ses sistemi var, radyo bile çekmiyor öyle diyeyim : )

Ben ses sisteminde anlamam, sadece güzel temiz ses versin, usb'den müzik çalsın istiyorum yeterli..

http://www.hepsiburada.com/sony-str-4017-arac-ici-eglence-sistemi-paketi-p-OTBLCSTR4017

Bu şekilde 400-500TL'yi geçmeyecek(cihazda dahil) subwoofer ve amfi olmadan kurulabilecek bir ses sistemi tavsiye edebilir misiniz?

Ayrıca arkada pandizot yok ve ses sistemi kablosu montajı ve sanırım teyb için çerçeve gerekli. Bunlar ne kadar maliyetli olur?

• redness R kullanıcısına yanıt
    Böyle bir paket almak yerine ürünleri kendiniz alabilirsiniz.
    Bir de aracınızın kapılarında hoparlör yeri var mı? Bunlara bakın var sa kaç cm? Buna göre konuşalım.
    Tahminen ben size öneride bulunayım.
    Pioneer mhv-171 Ponner deh-x 1750 önerebilirim Jvc Kd-X110
    Hoparör olarak azıcık bass olsun derseniz ve de 4 kapı 16cm ise gene pioneer dsg1645 r önerebilirim.
    Teyp 210 tl desek hoparlörlerde 80×2 160 tl civarı = 370 tl jvc de 170 tl 210-170=40 370-40=330
    Arka kapıda hoparlör yoksa eğer ve yeride yoksa oval alayım derseniz kabini ile birlikte tahmini 200 tl ye gelir size bu da
    210+80+200=490 tl yapar. Gene teyp jvc olursa 210-170=40 490-40= 450tl
    Dediğim gübi hoparlör çaplarınız önemli.
    Kabloyu da elektirikçilerden metre hesabı ile alabilirsizniz ya o oto elektirikçilerden gene metre hesabı ile alabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailhanaltınkaya -- 8 Temmuz 2015; 4:04:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.