Şimdi Ara

Bu Sezon Zor Geçer Gibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Arkadaş nasıl futbol izliyorsunuz ya..Arsenal ile Bjk başabaş oynadı diyor şaka gibi..ulan Arsenal oynadımı sence...Emiratesi bekliyor

Baklavasına oynanan mahalle turnuvası mı bu ya? Emirates'i niye beklesinler? Geçen yıl hiç de beklemeyip, Kadıköy'de yenip geldiler.

Beşiktaş elinden geleni yaptı bu akşam. İsmail gibi bazı oyuncuların saçma sapan pasları, kaçan pozisyonlar ve şanssızlık etkili oldu.

Beşiktaş STSL'de sürpriz yapabilir. Avrupa Ligi'ne kalsalar orada da en az çeyrek final görürler.

Bu sezon bizim takım adına bu gidişle hiçbir şey beklemiyorum. Ha, kritik transferler yapılır, ona göre durum değişir belki. Şu an ne STSL'de ne de CL'de iş yapacak bir ışık var. (ZTK'yı sallayın.)

Klasik Arsen Wenger takip etmiyorsan konusma kardesim..Ben bu emirates olayını bjk arsenal karsılasmasından beri diyorum böyle olacağından emindim.Arsenal risk almayacak dedim.Ben bjk kötü demedim ama dediğim tek şey arsenalin oyunu bu değil onu demeye calısıyorum.Azıcık futbol bilsen belki hemfikir olabilirdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Beşiktaş'lılar kızacak ama bana nedense lig sadece Fenerbahçe ve Galatasaray arasında dönecek gibi geliyor.

BJK'nin Arsenal karşısındaki oyununu gerçekten beğendim ama son 2 yıldır olduğu gibi yine BJK taraftarı yüksekten uçmaya başladı-bizimkiler hep yüksekten uçuyor gerçi ama tarzımız bu artık-. Daha demin bir konu açılmış neredeyse yazan tüm BJKliler "noldu 3 yabancıyla nasıl oynadık" havalarına girmişler. Durun bakalım daha sezon başlamadı, Arsenal kendi evinde oynamadı, takımınız hiçbir kulvara giriş yapmadı. İlerleyen zamanlarda bu takım 3 kulvarda oynayacak, 10 günde 3 maçı gördüğü olacak herkes söyleyeceğini o zaman söylesin nedir bu acele.

Şampiyonluk yarışı bence de GS-FB arasında geçecek bu yıl. BJK lige yine iyi başlar, geçen senelere göre daha uzun süre götürür ama çöküşe geçti mi daha toparlanamaz. En azından benim tahminim bu, son yıllar bende böyle bir izlenim bıraktı.

Sadece şu cümleye cevap vermek istiyorum.

quote:

Şampiyonluk yarışı bence de GS-FB arasında geçecek bu yıl. BJK lige yine iyi başlar, geçen senelere göre daha uzun süre götürür ama çöküşe geçti mi daha toparlanamaz.

Hangi 2 yıl hangi takım için birebir aynı oldu söyler misiniz? Geçen yıllara bakıp yorum yapıyorsunuz sonra futbol bilmiş oluyorsunuz öyle mi? Madem böyle bir sonuç çıkaracaksınız analiz yapın bu bu bu nedenlerden dolayı böyle olur deyin. Basit basit yorumlar yapıyorsunuz. Burda Beşiktaş'a laf söylendiği için demiyorum bunu. Genel olarak çok basit yorumlar yapılıyor mahallede atışan çocuklar gibi. Cidden bu bölümün yaş ortalamasını merak ediyorum.

Bu kadar takılmanızı anlamadım. Altı ustu tahmin yaptım, tahminimi de BJK'nin son yıllarına gore yaptım. Daha lig baslamamıs neyin analizini yapabilirim ki? Altı ustu tahminimi soyledim mahalle kavgasına yasa seviyeye nasıl geldiniz anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Christ!

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Bu sene muhtemelen en yakın rakibimize 7-8 puan fark atıp şampiyon olacağız

Fifa'da mı ?

bu sene avatar yüzünden seni pıçaklarlar

DEmba Ba mutlak gol fırsatı şut yandan auttt!!!11!!!! Bu da kaçar mı , net gol pozisyonu belki de BJK ye turu getirecek goldü ama atamadı Demba BA... Demba Ba gibi bi oyuncu kaçıyorsa Burak Yılmaz ne yapsın diye sorarlar adama

• Takım forvet diye bağırıyor normaldir, Beşiktaş Demba Ba ile nasıl 1-2 kademe atladıysa aynısını bizim kulüpte yaşayacaktır tabi doğru düzgün bir forvet ile.
  • Bu konuda bile Beşiktaş'ı küçümseyen arkadaşlar olmuş , yazık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Arkadaş nasıl futbol izliyorsunuz ya..Arsenal ile Bjk başabaş oynadı diyor şaka gibi..ulan Arsenal oynadımı sence...Emiratesi bekliyor

Baklavasına oynanan mahalle turnuvası mı bu ya? Emirates'i niye beklesinler? Geçen yıl hiç de beklemeyip, Kadıköy'de yenip geldiler.

Beşiktaş elinden geleni yaptı bu akşam. İsmail gibi bazı oyuncuların saçma sapan pasları, kaçan pozisyonlar ve şanssızlık etkili oldu.

Beşiktaş STSL'de sürpriz yapabilir. Avrupa Ligi'ne kalsalar orada da en az çeyrek final görürler.

Bu sezon bizim takım adına bu gidişle hiçbir şey beklemiyorum. Ha, kritik transferler yapılır, ona göre durum değişir belki. Şu an ne STSL'de ne de CL'de iş yapacak bir ışık var. (ZTK'yı sallayın.)

Klasik Arsen Wenger takip etmiyorsan konusma kardesim..Ben bu emirates olayını bjk arsenal karsılasmasından beri diyorum böyle olacağından emindim.Arsenal risk almayacak dedim.Ben bjk kötü demedim ama dediğim tek şey arsenalin oyunu bu değil onu demeye calısıyorum.Azıcık futbol bilsen belki hemfikir olabilirdik.

Ben sana geçen yıl işi Kadıköy'de bitirdiklerini söylüyorum, sen hâlâ aynı şeyleri söylüyorsun. Wenger Reyiz geçen yıl Emirates'i bekleyememiş.

Azıcık futbol bilseymişim... Peh...

Drogba'yı kaçırdık, şu Demba Ba'yı keşke alsaydık. Helal olsun Beşiktaş'a, ne diyeyim. Biz de oturup izleriz böyle.

• Konudaki Beşiktaş küçümsemelerine bakarsak şöyle bir genelleme yapabiliriz ki gönüller bir olsun.

Galatasaray ülkenin parlayan güneşi, Beşiktaş ve Fenerbahçe ay ışığıdır.

Beşiktaş dün başa baş oynadı. Tek sıkıntısı gol yollarındaki kıtlıktı. Ba birkaç defa haklı olarak sinirlendi. 3 yabancıyla böyle bir oyun oynayabilmek bence büyük başarıdır. İkinci maçtan pek ümidim olmasa da futbol bu ne olacağı belli olmaz. Juventus maçında olanları daha dün gibi hatırlıyoruz. İlk maç devam etseydi rezil olacak olan Galatasaray karla kaplı sahayı avantaja çevirdi, uyanıklık yaptı turu geçti geldi. Kaza, bela bir gol atıp düzgün bir savunmayla Beşiktaş turu neden geçemesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnussen

Konudaki Beşiktaş küçümsemelerine bakarsak şöyle bir genelleme yapabiliriz ki gönüller bir olsun.

Beşiktaş dün başa baş oynadı. Tek sıkıntısı gol yollarındaki kıtlıktı. Ba birkaç defa haklı olarak sinirlendi. 3 yabancıyla böyle bir oyun oynayabilmek bence büyük başarıdır. İkinci maçtan pek ümidim olmasa da futbol bu ne olacağı belli olmaz. Juventus maçında olanları daha dün gibi hatırlıyoruz. İlk maç devam etseydi rezil olacak olan Galatasaray karla kaplı sahayı avantaja çevirdi, uyanıklık yaptı turu geçti geldi. Kaza, bela bir gol atıp düzgün bir savunmayla Beşiktaş turu neden geçemesin?

Juventus'u eleme şeklimiz hakkındaki yorumuna katılıyorum da, maç iptal olmadan devam etseydi rezil olmazdık bence. Deplasmanda hava ve saha gayet düzgünken yenemediler. Avrupa Ligi'ne gittiler, final evlerinde oynanacakken yarı finalde elendiler. Kopenhag'ı da penaltı ala ala yenmişlerdi.

Sadece Juventus değil, İtalyan futbolu eskisi gibi değil.

• Bu kadar saçma sapan konular kimin ne isine yariyor acaba?

Gecen sene bu sene ligi domine ettik, lig garanti bu kadroyla anasini aglatiriz denen yildi.
    Gördük kimin kimin anasını aglattigini, bu isler tahminle mi oluyor. BJK çok iyi baslamisti geçen sene sonra su koydu. GS Emirates kupalari bilmem neler, sonra gorduk. Hic beklenmeyen sezonda fenerbahce takir takir makina gibi mac kazandi, skor yapti.
    Sallamayla olmuyor bu işler

• quote:

Konudaki Beşiktaş küçümsemelerine bakarsak şöyle bir genelleme yapabiliriz ki gönüller bir olsun.

İyi hoşta neden rezil olalımki? Rezil olsaydık İtalya' da kevgire çevirirlerdi öyle olurduk. Sağ olsun Amrabat sayesinde maalesef 2-2 bitti. Maç iptal olmasa belki gruptan çıkamayacaktık, yada yenip çıkacaktık. Kim bilir?

• Harbiden herkes skor taraftarı bakın gerçekçi olun. Arsenal sadece savunma yaparak durdurulamazdı oyununu bozmak gerekirdi rakibin. BJK de bunu yaptı. Ama çok fazla risk aldı. Arsenal geniş alanda çok fazla kontrayla geldi ama değerlendiremedi. Son vuruşları da yapamadılar. BJK de son vuruşları yapamadı çünkü CL seviyesinde BJK'nin de bulduğu pozisyonlar gerçekten fazlaydı. Fakat sadece presle sindirmedi BJK Arsenal'i. Pas oyunu oynayan Arsenal tempoyu düşürmeye çalıştı. Herkes BJK'nin tempoyu düşürmesini beklerken Arsenal tempoyu düşürmeye çalıştı. Tüm bu faktörler birleşince ortaya bu sonuç çıktı. Dolayısıyla gerçekçi sonuç bu ama eldeki imkankara göre Bilic'i tebrik etmek gerekir sonuçta gol atamasanız da gol yemedi ve planı yatmadı en azından. Şu anda tura ortak ama Londra'da pek şansınız yok bence tahminim. Mesut da dönerse final paslarını da yaparlar ve sonuç farkl olur. Her şeye rağmen tebrikler diyelim. Art niyetli değilim gerçekleri söylüyorum.

• quote:

Juventus'un evinden puan aldık o gün havadan da bir penaltı aldılar 3 puan almak işten bile değildi onu niye saymıyorsun. Biz iki senedir gruptan çıkarken egolu olduk gelip buraya "Rool'don olto yodonoz" diyenler bir maçla avrupa fatihi oldu. Neyse BJK'liler böyle eski konuları hortlatalım mı? Evlere şenlik konuları var. Hep erken konuşuyorlar. Adamlar berabere kaldı diye yabancı sınırını savunuyorlar mantığa bak. Bir kere avantaj Arsenal'de deplasmandan beraberlikle dönmek avantajdır. Yine bir maçla erken konuşuyorlar kısaca.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

quote:

quote:

Fifa'da mı ?

bu sene avatar yüzünden seni pıçaklarlar

DEmba Ba mutlak gol fırsatı şut yandan auttt!!!11!!!! Bu da kaçar mı , net gol pozisyonu belki de BJK ye turu getirecek goldü ama atamadı Demba BA... Demba Ba gibi bi oyuncu kaçıyorsa Burak Yılmaz ne yapsın diye sorarlar adama

Bro burak yilmaza kiziyolar sovuyorlar demediklerini birakmiyolar adam 126 mac 92 gol atmis gecen sene şl de 8 gol atmis ronaldoyla gol krali olmus bir golcudur demba ba kim ki ben bu insanlari anlamiyorum ya dun gorduk bombos pozisyonu disari atti hem gorcez sene icinde ne yapacak burak yilmaz turkiyenin en iyi forvetidir istatistiklere bakin oyle konussunlar 126 mac 92 gol sana demedim ha genel konustum

• yuh adamlar ciddi ciddi gs nin şl maçları hakkında atıp tutuyor
    önce bir kez sadece 1 kez gruptan çıkın öyle gelin atıp tutun sonra
  • Beşiktaş şampiyon Fener kümeye Gs ligden çekilir bu sene.Ayrıca Bjk CLde en az çeyrek oynar.
  • Bunlar play_off maçında böyleyse gruplara falan kaldıklarını düşünün. kafa yapıyor bunlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3 Arrow

quote:

Orijinalden alıntı: kyocera

Biz de Atletico Madrid ile basa bas oynuyoruz?

Arkadasin dedigi gibi super kupa macinda belli olur durumumuz.

Hocam o maçtada bi tane gollük pozisyon yoktu yani pozisyon yok hiç ligin en değerli kadrosu var ama yok .

Geçen sene atletico kime 3ten fazla gol pozisyonu imkanı vermiş bir bak bakalım.

CL finalinin uzatmasını saymazsan tabiki o istisna.

Adamlar hem CL finalisti hemde dünyanın en önemli liglerinden birinin son şampiyonu, dün gecede dünyanın en pahalı takımına birkez daha kafa tuttular, hemde daha mütevazi kadrolarına rağmen.

Başka sorum yok sayın yargıç.

• Hayırlısı artık. Eksi manyağı olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Hayırlısı artık. Eksi manyağı olduk

Neyse boşver Londra'da gerçek dünyaya döndürecek Arsenal bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

quote:

Fifa'da mı ?

Yok crysis

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.