Şimdi Ara

[[[[[ Bu Seferde İsveçten Peygamberimize Saldırı ]]]]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=77809 bunu yapan adamı bi elime gecirsem

Türkün Türkten başka dostu yoktur..... Eski dost düşman olmaz Eski düşmandanda dost olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icebergmetii -- 30 Ağustos 2007; 16:32:49 >

• Yaw şimdi çok acı şekilde sövecem banlanacam ya sabır ya sabır
  • Valla ben içimden cok seviyorum Allah bu israilinde yahudilerinde amerikanında Allah......... bildiği gibi yapsın bizi kışkırtıyorlar bilmiyolarki bizim damarlarımızda müslümanlık türk kanı akıyor

Bilmiyorlarki bi yürürsek otaraflara yeri göğü inletiriz yada sehit oluruz korkmadan

• iran nota vermişmiş... ulan bizimkiler niye hep uyuyor anlamış değilim
  • Abi bizimkiler uyuyacak tabi lafa gelince 1. ci müslüman icraata gelince amerikanın sözünden cıkarmıyız hiç
  • seferde olucak başlık
  • Cahilliklerine verin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

seferde olucak başlık

Sağolasın üstad düzelttim yazarken cok sinirliydim ondan olsa gerek

Bu arada cahillik falan değil bizi cekemiyolar kitabımıza kıskanclıkla bakıyorlar neyapsınlar gelen oynamış giden oynamış kendi dinleriyle

Allah tan korkum olmasa o adamda türkiyede olsa gider kendim sıkarım kafasına gerci oda maşadır ama

• quote:

bir gün Resülullah(s.a.v)'e ebu cehil kötü sözler sarfetti.Resülullah doğrusun dedi.
    Sahabi taaccüp etti.
    ebu cehil gitti, Hz.Ebubekir geldi.Ebubekir Resülü güzel sözlerle özvdü.Resül onada doğrusun dedi.
    Sahabi taaccüp ederek sordu:
    Ya Resülullah ebu cehile de Ebubekir'e de doğrusun dedin.Hikmeti nedir?
    Resül "Ben Allah'ın cilalamış olduğu bir aynayım bana bakan kendisini görür." dedi.

Köpeklerde kendilerini çizmişler.

bu yorum çok güzeldi.

böyle haber çıkara çıkara en sonunda kendilerini öldürtecekler haberleri yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

quote:

bir gün Resülullah(s.a.v)'e ebu cehil kötü sözler sarfetti.Resülullah doğrusun dedi.
    Sahabi taaccüp etti.
    ebu cehil gitti, Hz.Ebubekir geldi.Ebubekir Resülü güzel sözlerle özvdü.Resül onada doğrusun dedi.
    Resül "Ben Allah'ın cilalamış olduğu bir aynayım bana bakan kendisini görür." dedi.

Köpeklerde kendilerini çizmişler.

bu yorum çok güzeldi.

böyle haber çıkara çıkara en sonunda kendilerini öldürtecekler haberleri yok.

Gercekten cok güzel

• quote:

Sahabi taaccüp etti.

Köpeklerde kendilerini çizmişler
    .

Bravo bunu yazana,bu yorumu herkes okusun.
  • en büyük kıyamet alameti olan Müslümanların dünyaya hükmedeceği günü dört gözle bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

quote:

Sahabi taaccüp etti.

Köpeklerde kendilerini çizmişler
    .

Bravo bunu yazana,bu yorumu herkes okusun.

supermiş bu yorumu yazana tebrikler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.