Şimdi Ara

Bu Şarkıyı Bilen Varmi (BOL AÇIKLAMALI) BULUNDU !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar yakllasık bir haftadir dilime dolanan bi yabanci sarki var . sarkının ismini bi türlü bulamadim aciklamalari yapayımda belki aranizdan bula bilen olur yardimci olacaklara tesekkürler.

1) Klip : Beyler klip hatirladigim kadariyla böle gangster gibi ama maytap gecer gibi bi havasi vardi kalabalik bi klipti diye hatirliyorum böle Beta- Dokuz klibine benziyordu daha kaliteli ama kafa aynı.
    2)Dili: ingilizceydi galiba
    3)Sözleri : Burada güleceksiniz ama hatirladigim kadariyla nakarat kısmında ' ı can't the naye ' die bi kelime vardi naye kısmından emin bide sarkının sözleri arasinda inglizce nasil yazildigini bilmiyorum ama okunusunu yazaym (fiftiyn sixtiyn) gibisinden bisi vardi fifteen sixteen de olabilir bilmiyorum.Agır küfürlüydü hatirladigim kadariyla özellikle giris kısmı.
    4)Ritmi: anlamaya bilirsiniz ama yazayim genede ( dı dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıdıdı dıt ) böleydi.

Bulursanız cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaaiikkk -- 4 Ekim 2012; 19:11:04 >

•  Bu Şarkıyı Bilen Varmi (BOL AÇIKLAMALI) BULUNDU !!!

Pek iyi çıkmamış ama okunur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizerkan07 -- 4 Ekim 2012; 16:48:17 >
  • Beyler bir şarkı vardı ritmi di dı did id idi di gibiydi bilen var mı?
  • "i can't deny" olmalı o cümle, eğer doğru anladıysan

öyle yazınca birkaç şarkı çıkıyor. onlara bir bak
  • Six foot seven foot olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: StewieG.

"i can't deny" olmalı o cümle, eğer doğru anladıysan

öyle yazınca birkaç şarkı çıkıyor. onlara bir bak

Aynen usta saolasın sarkıyı buldum sonunda :)

http://www.youtube.com/watch?v=PV2f2bdoIn8 buymus :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.